Çanakkale Arkadaşlık sitesi

Çanakkale Arkadaşlık sitesi

Çanakkale Arkadaşlık sitesi konusuyla öncelikle aklımıza gelen Çanakkale şehitlerimizi saygı ve sevgiyle anıyoruz. Mekanları cennet olsun inşallah hepsinin. Güzel bir günden herkese merhaba.
Hem türk hem batı kültürü açısından önemli bir yer taşıyan şehrimiz, her iki kültürün insanınıda bir arada barındırmakta.
Büyük şehir karmaşalarından sıkılan insanların durağı Çanakkale.
Bu güzel şehrimizin diğer 80 ilimizden ayrılma sebebi bir devrin battığı ve herkesin dünyanın kiminle karşı karşıya olduğunu anladığı yer olması.

Çanakkale topraklarının kanla sulandığı vakit şimdiki bizler gibi nesillere bir ev yarata bilmek için savaşmış.
Yeniden olsa bir daha tüm dünyaya meydan okumayı göze alacak olan halkını  aramızda onur ve gururla taşıyoruz.

Çanakkale sohbet siteleri içinde tarihî alanlarını konu ettiğimizde. Şiirlere ve türkülere ev sahibi olan aynalı çarşı fazlasıyla konu oldu. Ben hiç görmedim ve gitmedim ama inanın fazlasıyla merak ettim.
Bu topraklara emanet olan antik kent turizm açısından şu an çok kıymetliymiş. Yunan toplumunu temsil ettiği için olsa gerek. Şehrin her kültüre sahip çıkma sebebi. Emanete ihanet edilemeyeceğinden bu yıllara ve gelecek nesile yeniden emaneten geçirilmesi.
Çanakkale chat odaları içinde sohbet ederken bir çok bilgiye ulaşmak harika bir duygu. O şehirde yaşayıp tarihini ve kültürünü bilmeyen bireyler olsaydı. İnsan çanakkale geçilmez olgusunu bir kez daha düşünürdü.

Çanakkale Arkadaşlık sitesi

Filmlere konu olan Çanakkale truva kentini fazlasıyla merak ediyorum. Sağolsun arkadaşlık sitesi içinde arkadaşlar o kadar övdü ki. Merak etmemek elde değil.
Yardımsever, iyimser insanlara sahip olan bu şehir. İnsanıyla muhabbet etmek sizden negatif olan herşeyi bir nevi alıp yerine pozitif düşünceler bırakacak.

Sıcak kanlı olmayı bu insanlarla tanıyacaksınız. Sadece kültürel miras için değil doğal güzellikleriyle ön planda bu şehir.
Çanakkale’ye gitmedim ama meşhur ezmesini tatdım. Peynir helvasınıda gayet severek yedim.
Bir şehrin lezzetlerini tatmak için bazen o şehri ziyaret etmek gerekmez. Sağolsun sıcak girişken Çanakkale sohbet sevenleri bizlere özenle ulaştırıyor. Yada her şehirden edinilme mekânlarını bizimle paylaşıyor.

Evet şehirden bahsederken biraz boğduk sizi sanırım. Ama güzel şehir güzellikleriyle insanlarından söz etmesek olmazdı.

Çanakkale Arkadaşlık Sitesi

Çanakkale sohbet siteleri

Çanakkale chat odaları içinde kendi kültürünüze uygun insanları bulabilirsiniz. Emin olun burada herkes sizin kültürünüze karşı saygılı olacaklardır. Aynı saygıyı elbette siz sevgili Sohbet severlerdende bekleyecekler.
İnsanların size karşı nasıl olmasını isterseniz öyle olun. Emin olun anlaşamayacağız kimse yoktur o vakit bu alanlarda.
Sadece bu şehrimize özel değil istediğiniz şehrin insanını bizimle bulmanız mümkün. Adresimiz www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1668 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 14 Kasım 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri