Avrupa sohbet

Avrupa sohbet

Avrupa sohbet makalesiyle merhaba. Dünyanın en küçük ikinci kıtası olan Avrupa çapında 64 tane ülke barındırıyor. Daha önce azda olsa bu ülkelerden bahsetmiştik diye hatırlıyorum.
Avrupa kelimesi türkçemizde batı ülkelerin genel adı anlamına gelmektedir.
Chat europea‘da italyancada aynı anlama gelmekte. Ben farklı şehir insanlarıyla yada farklı ülke insanlarıyla tanışınca daha fazla merak ediyorum kültürlerini, dillerini.
Eminim ki onlarda bizim Türkçemizi merak ediyor yanında kültürümüzüde.
Seviyeli sohbet odaları bir çok kültüre sahip insan barındırıyor. Fakat zaman zaman bu kültürleri sunucular değilde insanlar taşıyamıyor.
Kimileri fazlasıyla bu alanlarda haddini aşıyor. Fakat şöyle bir gerçek var. Hayatımızda olduğu gibi sanal dünya içindede birbirini çekemeyen insanlar bulunmakta.
Ayrıca kendinden az fazla sevilen birini gördükleri zaman bil hassa kadınlar arası çekememezlik ortaya çıkıyor.
Erkeklerde yok diyemem kadın neyse bu alanda erkekde aşağı kalmıyor.

Avrupa sohbet

Tamda bu yüzden başka ülkelerde ikamet eden yurttaşlarımız eğer bir Türkiye chat alanı arıyorsa orayı seçerken dikkat etmeliler. Hayatlarından bunalıp iki çift kelam edelim derken. Morellerini bozup çıkmasınlar diye.
İnsanların ağzı torba değil büzesin.
Aslında türklüğümüzün asaletindendir, kültürlerimizi, ulusumuzun kimliğini, karakteristik özelliğini, tarihini yansıtan değerlerimizi her daim koruyup kollamak.

Dilimizin ve dinimizin gereği her gelen misafiri aynı hassasiyette ağırlamak. Avrupa chat severleri bilirler. Orada Türk demek müslüman demektir.
Müslümanlığın temelinde düşman bile kapıdan kovulmazken sosyal sohbet siteleri içinde yurttaşımızı nasıl kollamayalım.
Elbette herkeste mantık ve anlayış farklıdır.

Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet

Yurtdışı chat

Burası yeni sohbet siteleri arasında en çok tercih edilen sohbetimsen herkesi ağırlayabilecek bir adres. Zamanın bizleri telaş içersinde biteviye koşturup durması. Bize asla nefes alma imkanını sunmaması. Ayrıca bir çoğunuzun başında  elinde kamçılı bir buyurgan işverenin olması. Hayatınızın azap ve işkence gibi geçip gitmesi. Hepimizde bir muhabbet arzusu kafa dağıtma isteği oluşturur.
Kilometrelerce mesafeler arada o arzunun hışımıyla kaybolur. İnsan kendini anlayanı bulmuşken bir daha kaybetmek istemez.
Sürekli olarak gelir insan oğlu chat yapmaya. İste biz insanlar nerde huzur buluyorsa orada olur. Sizde size huzur olacak bir yere www.sohbetimsen.net adresine gelin. Emin ol pişman olmazsınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1577 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Kasım 2021

1 Yorumlar
Selin

Evet bu harika ortamınızda olmaktan huzurluyum ve mutluyum teşekkürler yüreğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri