Çılgın chat odaları

Çılgın chat odaları

Çılgın chat odaları makalemizle herkese merhaba. Bu konu üzerine sayısını bile bilmediğim kadar çok makale yazdım. Hatta eski bir domain adı benzerliğinden bahsettim.
Eski dostluklarımız bambaşkaydı. Canlı sohbet siteleri içinde kardeşlik vardı, sevgi vardı, dostluk vardı. Şimdi iki kelam et ardından kendini herkes sevgili moduna sokuyor. Hatta geçmişte iki sohbet ettiğiniz insan çıkıp geliyor aşk yaşadığınızı idda edebiliyor. 🙂
İlâhi insan oğlu ben henüz aşk yaşadığım insanı unutacak kadar yaşlanmadım. 🙂
Her alanda ilişkiler çıkar ilişkisi halini almış. Reel hayatınızda aynı biliyorum. Sizler belkide bu tür olaylardan uzaklaşmak için geliyorsunuz fakat sanal sohbet platformları içindede aynıları mevcut. Biz insan oğlu böyle olduğu sürece ne sanal ne reel değişmez. Eşin dostun karısına kızına yan gözle bakmak adamlık olmuş.
Bilmem galiba insanlarda ar namus kavramı kalkmış. Neler görüyoruz canlı sohbet ederken. Edepden, terbiyeden bahsedip karşısındaki insana hakaret edenlerle dolu.

Çılgın chat odaları

Biliyorum bugünlerde iyi yanlarından öte kötü yanlarını kaleme alıyorum sanal sohbet sitelerinin. Fakat görünen köy klavuz istemiyor.
Bugün gündem haberleri üzerine biraz söyleşi ettik. Bim market kapandı diyorlar ben habere rastlamadim fakat söylenti üzerine bakim dedim.
Gördüm ki iflas durumu yokmuş. Bende hatta bime devletin ceza kestiğini ve bu yüzden belkide bim olarak değil de başka bir isimle devam edebilir olduğunu söyledim. Marketler zincirleri içinde en uygun fiyata tedarik edip hizmet veren bim.
Migros gibi marketler biraz daha bütçesi yüksek aileler için.
Bunun gibi bir çok konu ediniyoruz zaman zaman sosyal sohbet siteleri içinde.
Güncel haberler konu, günlük hayatımız konu, yeterki gönlümüz muhabbet istesin.
Her telden illa bir muhabbet ederiz.

Çılgın Chat Odaları

Çılgın Chat Odaları

Çılgın sohbet et

Sizlerde bir çok konu üzerine sohbet etmek isteye bilirsiniz. Dedikodu yapmak serbest. Çeşitli şarkılar hakkında djlerimiz eşliğinde sizde yorum katabilirsiniz.

Yada iddaya girip harika bir grup kurup yarışma kanalında oxm kanalında oyun oynaya bilirsiniz. Kazananın isteğini yerine getirebilirsiniz.

Hiç mi  zevk almıyorsunuz  burada sohbetten. Hayatında yon verecek yeni bir aşka yelken aç. Fakat saklı olmasın saklanırsa aldatılmanız kaçınılmaz. 😉

Bugünlük böylelikle makalemize son verelim. Bir dahaki makalemiz ile buluşmak ümidiyle…

www.sohbetimsen.net

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1725 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2021

1 Yorumlar
Selin

Hiç sevmediğim dedikodu yalan bu devirde insanlar her dakika yalan konuşur hale gelmiş malesef çok üzücü ALLAH HEPİMİZİ İYİ GÜVENİLİR HAYİRLI İNSANLARLA TANIŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH SİZLER GİBİ GÜVENİLİR ARKADAŞLAR VE AİLE ORTAMINIZDA BU GÜZEL SİTEDE OLMAKTAN MUTLUYUM EMEĞİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri