Bayanlarla sohbet odaları

Bayanlarla sohbet odaları

Bayanlarla sohbet odaları ile herkese merhaba. Aile içinde sohbet odalarına en fazla ihtiyacı olan biz kadınlar. Çünkü her yükü omuzlarına hiç gocunmadan alır kadınlar. Erkek övülmek ister bir işin ardından kadın ise hiç bir beklenti içine girmez. Görev diyoruz ya aile içinde. Görevi olmayan şeyleri bile yüklenir. Ağlamak istediğinde bile dimdik göstermelidir kendini ki ailenin bel kemiği erkek sayılsada aslında oda evin kadınıdır.
Kadın kadına chat, kızlarla sohbet etmek isteyen herkes bayanlarla sohbet araması yaparlar. Böylelikle aramıza gelmiş olurlar. Aslında burada bulunan bir çok kişinin psikolojisi çok yerinde değildir. Zaman zaman bunu keşfedip onaylarız. Bir dediği diğer dediğini tutmayan davranışlar ve sözler kolay gözlemlenir.
En çok psikolojik desteğe ihtiyaç bir aile içinde kadınlar duyar. Yıllarca yaşanmışlıklar, kafasının içinde yok olup gitmez aksini büyür ve sorun halini alır.
Örneğin, eşler tarafından önemli günlerinde yalnız kalan kadınlar ilk etapta eşlerinden uzaklaşmanın adımını atarlar.
Bu süreklilik gösterir ise eşler arasında saygı ve sevgi tamamen kaybolur.

Bayanlarla sohbet odaları

Bitmez biz kadınların doğum maceraları. Erkeklerin ise askerlik anıları. Erkek kolay kolay diş bilemez. Fakat kayinvalideden tut, görümcesine kadar hatta zaman zaman kendi ailesine bile diş biler kadınlar.
Yaşanmışlıklar, geçmiş her zaman kafanın belirli bir bölümünde yer tutar. Kaybolmaz ve yok olmaz.
Erkek de bu çok mümkün olmaz. Çünkü erkek böyle duraklarda fazla durmaz. Fakat kadın için o duraklar psikolojiye büyük yaradır.
Böyle durumlarda psikolojik çöküntü kadın için yada farketmez erkek içinde konuşup kendini ifade etme ihtiyacı oluşturur.
Bu ihtiyaç ancak sohbet odaları içinde giderilebilir. Çünkü tanıdığı bir insanla paylaşıp kendi ailesi içindeki sorunu açmak konu edinmek istemez insan. Yada akrabalarının eline koz vermek istemez.
Kim olursa olsun bir gün bunu koz olarak kullanacaktır bilir çünkü.

Bayanlarla Sohbet Odaları

Bayanlarla Sohbet Odaları

Kızlarla sohbet yeri

Hal böyle olunca insan ister istemez kendini bir sohbet yerine atıyor. Mesela sen neden burdasın?
Sakın dört dörtlük yaşamım deme. Belki toy bir user inanır buna fakat benim inanmam güç.
Yada şuan harika yaşama sahip olmak, bir chat bağımlısı olarak buraya ilk giriş sebebini yok edemez.
Çünkü hepimiz şuan değilse bile bir sebeple geldik buralara.
Sizde sizinle vakit geçirmek isteyen ve sizin derdinizi dinlemek isteyen insanları burada www.sohbetimsen.net adresinde tanıya bilirsiniz.

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 404 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 31 Ocak 2022

1 Yorumlar
Eski sohbet odaları - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet siteleri

[…] başınıza nedenlerle boğuşmanıza izin vermiyoruz. Dedikodu yapmaktan vaz geçemeyen bir çok bayanlarla sohbet seven ağırlıyoruz. Hatta inanmayacaksınız ama bunca bilimsel gelişmeye rağmen hala fala […]

Cevap bırakın