Sohbet bulvarı

Sohbet bulvarı

Sohbet bulvarı makalemizle herkese merhaba. Türkçemize girmiş yabancı kökenli kelimelerden biride bulvardır. Bulvar sohbet nasıl olur diyorsunuz şimdi. Herkes en azından bir kere duymuştur diye düşünüyorum. Resmî alanlarda bil hassa sıkça duyulur.
Bende adres tariflerinde sıkça duyuyorum. Aslında bazı şehirlerde önceleri vardı bulvar sohbetleri geniş bahçelerde, yol kenarlarında kaldırımlarda masa sandalyeler atılmış, çaylar, kahveler…
Binlerce sevimli insanlar ve koyu demde sohbetler.
Pozitif insanların bir araya geldikleri bu ortamlar şimdilerde neredeyse yok denecek kadar azaldı. Bizde dedik ki bu sohbetleri anımsatacak bir yer olsun burası.
Hatta bu adresi bir çok insana öneride bulunabilirsiniz. Bakın ben önerdiğim alanları sizlerle paylaşayım. Bir eğitim alanına götürüyorum oğlumu.
Sekiz harf eksikliği için raporlu olarak eğitime başladı rehabilitasyon merkezinde. Bizler sanıyoruz ki rehabilitasyon merkezi ağır hastalıklar tedavi ediyor. Oysa konuşma zorluğu çeken çocuklar dahil anlama güçlüğü ve benzeri hepsi rehabilitasyon merkezinde eğitim almakta.

Sohbet bulvarı

Bizim için bir bulvar sohbetide burada başladı hanımlarla. Bir baktım ki evlat telaşına düşmüş hanımların dilleri sanki şişmiş.
Dertler anlattıkça azalır diye boşuna demiyoruz. Kiminin otistik çocuğu konuydu. Kimisininse aile içi yaşamı gel zaman git zaman derken kurduk burada harika bir aile sohbeti.
Kızlarla sohbet etmek her zaman olmasa da böyle durumlarda keyifli. Psikolojisini rahatlatmaya çalışan ebeveynlerin ihtiyacı mobil sohbet aslında.
İstedikleri her anda, istedikleri her yerden girip hasbihal edebilecekleri kendilerini suçlu ve yalnız hissettikleri her zaman. Kendilerini bu alanda çeşitli sohbet arkadaşı edinerek rahatlaya bilirler.
Ben kızlarla sohbet edebilecekleri bu alana sohbetimsen adresine kendini ruhsal olarak rahat ettirmek isteyen reel arkadaşlara önerdim.
Psikolojik chat olarak değerlendirdiklerini de keşfettim. Gelip gördüğümde gerçekten insanların memnuniyetine garanti ettim.

Sohbet Bulvarı

Sohbet Bulvarı

Mobil chat bulvarı

Hepimiz çoğu zaman etrafımızda dertleşe bileceğimiz insanlar olsada. Bir yabancıyı tercih ederiz.
Çünkü bir yabancının bize karşı yargıları yoktur. Sizlerde bir Mobil chat alanı arıyorsanız.
Ruhunuzu ve psikolojinizi ferahlatmak istiyorsanız. Sizlerde www.sohbetimsen.net adresini ziyaret edin…
Bugünlük hoşçakalın bir daha ki makalemizde buluşmak ümidiyle…

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 327 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Ocak 2022

Cevap bırakın