Belalım Sohbet

Belalım Sohbet

SohbetimSen’in Belalım Sohbet makalesine hoş geldiniz arkadaşlar. Belalım sohbet diye makale mi olur demeyin. Oldu artık ne diyelim. Şarkısı olan kelimenin makalesi mi olmaz? Mahsun Kırmızıgül’ün parçasından hatırlıyorum. Aynı zamanda tabii Sezen Aksu’nun, Sıla’nın, Müslüm Gürses’in, Zeki Müren’in ve Bülent Ersoy’un şarkıları da vardı bu isimle. Bunun yanı sıra Emre Aydın, Özcan Deniz, Yedi Karanfil ve Taksim Trio da Belalım diyordu. Son olarak bir de Emrah vardı. O da Belalım Benim diyordu. Ne kadar da meraklı bir millet çıktık belalara. Zor şeylere merakımız nedendir hiç anlamam. İşin kolayı varken, zorlaştırmanın ne manası var ki? Yüzünü güldüren dururken, başına bela olanı istemek nedendir ki… Cehenneme herkes kendi ateşini götürür ya? Belki de dünyada kendi ateşimizi kendimiz tercih ediyoruz. Kendimize bir bela seçiyoruz. Ve onun hiç başımızdan eksik olmasını istemiyoruz. Sonra yakınıyoruz, dövünüyoruz, nerden sardım ben bunu başıma diye. Türk sohbet siteleri içinde de böyle başımıza bela olan insanlar oluyor elbette.

Belalım Chat Sohbet

Giriyorsun bir sohbet sitesine. Selam verip başlıyorsun chat yapmaya. Sohbeti sarıyor bir kişinin. Önce bağlanıyorsun. Genelde sohbetten sıkılıp özelinden tanımaya çalışıyorsun o kişiyi. Belirli zaman sonra kanaldaki genel sohbettekilerin dedikodularını yapıp özelde gülüşmeye başlıyorsun. Sonra sesini duymak istiyorsun o kişinin. DJ ise kendisi, şanslısın aslında. Canlı yayın esnasında anons yaparken duyuyorsun sesini. Sonrasında irtibatta kalmak için elinden geleni yapıyorsun. Belki de telefon numaranı veriyorsun, sohbeti, muhabbeti belki reeline bile taşıyorsun zamanla. Bağlanmadan sonra hoşlantı oluyor. Flört ediyorsun belki de. Sonraları kıskançlıklar başlıyor. Sevmediğin insanlarla sohbet etmesini istemiyorsun belki. Ya da sadece senle ilgilenmesini bekliyorsun. O başkalarına yazdıkça için için kahroluyorsun. Ekran arkasında üzülüyorsun belki. O hiçbir şeyden habersiz gülüp eğlenirken sen ateşler içinde yanıyorsun sevdiğin için. Farkında değilsin bile bu kadar bağlandığının. Belalın oluyor senin. Ya da sen onun belalısı. Rahatsızlık verecek derecede hem de. Sohbet odaları deyince bir de böyle bir yan etkisi olabiliyor maalesef.

Belalım Chat Odaları

Siz de birisiyle tanışmak, ondan hoşlanmak, onunla flört etmek, aşık olmak veya sevgili olmak istiyorsanız eğer. Hem de başınıza bela almaktan veya birinin başına bela olmaktan korkmuyorsanız. Ya da başka bir deyişle yenilik veya heyecan arıyorsanız hayatınızda. Yeni aşklara yelken açmak istiyorsanız eğer diyorum. O halde, buyurun gelin SohbetimSen.Net’te beraber chat sohbet edelim. Belki buluruz. Elbet buluruz. Ya Mevla’mızı, ya belamızı…

 

www.sohbetimsen.net

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 505 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 02 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri