Bir Sohbet

Bir Sohbet

Merhaba, merhaba arkadaşlar. Geçen gün İlkim Sohbet dedik SohbetimSen’de. İlkim biricik demek dedik. Bugün ise Bir Sohbet diyeceğiz. İnsanın zaten sadece tek bir sohbet yeri gözünün nuru olmaya görsün. Orada chat sohbet etmenin keyfi, ya da hiç olmasa radyosunu açıp DJ’in canlı yayınını dinlemek bile haz verir insana. Bu sebeple de uykudan gözünü açtığın an ‘Kanala bi bakayım’ dersin, girersin hemen. Kim var, kim yok, kim ne diyor, kim yayında, başlarsın takip etmeye. Belki gözün birilerini arar, o geldi mi, gelmedi mi diye gözlersin bile. Bu ister sevdiğin bir bacın, bir abin, isterse senin ilgini alakanı çeken bay veya bayan olsun, hiç fark etmiyor. Bazen uzun zamandır siteye girmeyen birini görünce bile insanın “Vay vay, gözlerim kimleri görüyor, hoş geldiniz efendim” diyesi geliyor. Tabii ki uzun zaman sonra girdiğin sohbet ortamında böyle bir karşılama da insanın hoşuna gidiyor.

Sohbet Bir Com

İnsanların bir araya geldikleri yerlerdir SohbetimSen gibi yerler. Genelde Com veya Net uzantıları ile biten yerlerdir bunlar. Arada bir de Org uzantılı sohbet siteleri oluyor. Bizim bünyemizde misal SohbetimSen.Net de var, SohbetimSen.Com da. Aynı zamanda radyomuzda da SenFM.Net canlı radyo ve chat sitesi üzerinden yayın yapıyoruz. Bu da bu sitenin sadece bana değil, sana da hitap edeceğini gösteriyor. Zaten herkes ben değil de, ‘Sen’ derse de bir zaman sonra biz oluruz, bizde oluruz, bizim oluruz, bir oluruz. Ya ben ne diyorum şimdi? Peki Erkin Koray ne diyor? “Öyle bir geçer zaman ki, dediğim aynıyla vaki”. Oluyor işte. Böyle bir sohbet de oluyor, chat de, muhabbet de. Canlı yayın dinlerken zaman geçiyor. Herkes kendi evinde, iş yerinde, belki araba aynı radyoyu dinliyor. Bu şekilde ben sen oluyorum, biz oluyoruz, bir oluyoruz. Demek ki dediğimiz aynıyla vaki oluyor.

Hep Birlikte Tam Sohbet Chat Muhabbet

Nereden geldim, nereye gidiyorum bilemiyorum bu aralar. Chat odaları içinde kayboluyorum sanki. Ne diyeceğimi de, ne yazacağımı da bilemiyorum bazen. Özgün makaleymiş, heyt beh! Alın size özgün. Yazdıkça yazdım, saçmaladıkça saçmaladım ama sonuna gelebildim şükür. Yok, bugün konu sarmadı beni, ben de anladım, siz de. Hep derim ya canlar? Biz birbirimizi biliriz. Bizi bilenler de bilmeyenlere bir zahmet anlatsın. Size daha çok şeyler derdim şimdi ama bitirmem lazım. Belki de bir sohbet edesim var diyeceğim, kim bilir? Aslında şu makaleler bitse, bir chat yapacağım ki, ohooo, keyfe keder, susmaya hasret. İlla “Vuslat’ın frenleri tutmuyor bugün” dedirteceğim yani… 😊

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

 

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 207 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri