Chat Aşkım

Chat Aşkım

Canlı sohbet siteleri arasındaki SohbetimSen’in chat aşklarını konu alan Chat Aşkım makalesine hoş geldiniz arkadaşlar. Birçok insan hayatı boyunca hayatının aşkını arar durur. Ta çocukluğumuzdan beri öğrendiğimiz bir şeydir aşk kavramı aslında. Pamuk Prenses’in beyaz atlı Prens’ine tam da zehirli elmayı yedikten sonra rastlaması gibi bazılarımız için bu konu. Onun elması boğazından fırlarken, bizde zehir zaten vücuda nüfus etmiş oluyor. Biz ölüyoruz, onlar muradına ererken. Bir de başlayıp son bulamayan aşklarımız vardır bizim. Ya bir ihanetle, ya iletişim sorunundan kaynaklı, veyahut hayat şartlarının uyuşmayışından. Nedense sonu hep hüsran, hep hüzün. Bu sebeple de her daim kadınlarla sohbet ederken aşktan bahsederiz. Lakin ne kadar hayal kırıklığına uğrarsak uğrayalım, her zaman yeni bir ümitle başlarız yeni bir aşka. Üstelik ne kadar yanarsak yanalım, her daim yeni bir heyecanla yeniden atarız kendimizi aşk denilen ateşe. Kerem gibi yanmaya razıyızdır, Aslı bizi bildikçe.

Sohbet Chat Aşkım

Bir de sanal chat odaları içinde bu aşkı arayanlar olur. Özellikle reel hayatında bulamayan, belki çevresi, belki de özgüveni olmayan kişiler bu yolu tercih ediyor. Zaman zaman biz de duyuyoruz SohbetimSen Chat odaları içinde birilerinden “Biz sevgili olduk” diye. Ne yazık ki, bu chat aşkları maalesef çok uzun süreli olmuyor. Bu da biraz insanların sabırsızlığından oluyor. Pembe gözlüklerle dalıyorlar, buluyorlar kendilerini 1-2 gün içinde bir aşkın ortasında. Halbuki daha karşısındakini tam tanımıyor, kim olduğunu tam bilmiyor. Neye güleceğini, neye ağlayacağını, neye sinirleneceğini bilmiyor. Bu sebeple de hep kendince bir cevap veriyor veyahut bekliyor. Oysa karşındakini tanır ve bilirsen, onun ruhuna, onun aklına, onun vicdanına, onun duygu ve düşüncelerine göre cevap verir veya hareket edersen, aşk denilen şey baldan tatlı olur. Tabii ki bunu kendi kişiliklerinden ödün vermeden olmalı bu. Herkes karşısındakinin yetişme tarzı, karakteri, kişiliği, duygu ve düşüncelerini önemsese, empati kursa, zaten dünya da çok daha güzel olacak ki…

Aşk Chat Sohbet Odaları

SohbetimSen’in Aşk Sohbet Odaları içinde chat yaparak tanışan insan çok oldu. Yürüteni de var, yürütemeyeni de. Eğer siz de birisine “Chat Aşkım” demek isterseniz. Üstelik kendinize karakter, tutum, kişilik, anlayış bakımından da güveniyorsanız. Hatta ‘Ben bunu deli dolu yaparım da, yaşarım da” diyorsanız. O halde buyurun gelin aramıza. Sizin gibi aşkı arayan yeni insanlarla tanışın, flört edin, sevgili olun. Doyasıya keyifli sohbet etmenin tadına varın SohbetimSen’de.

www.sohbetimsen.net

 

 

 

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 279 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri