Chat sohbet

Chat sohbet

Chat sohbet makalemizle herkese merhaba. Mobil chat imkanı gün geçtikçe daha kolay bir şekilde bağlanmak için gelişim gösteriyor.
Bazı sohbet platformları 600sn mobil aplet kullanıyorsan düşüş yaşarken bazı sohbet siteleri o düşüş süresinden muaf bir şekilde kurulmuş.
Aslında benim gibi bağımlılar için kötü fakat sadece sohbet kullanıcıları için iyi bir şey ki sürekli aktif olmasını kullanıcının sağlanıyor.
Benim gibileri ise şikayetçi elbette bu durumdan. Neden şikayetçi derseniz biraz uçuk kaçık gelecek belki ama chat bağımlısı olan bir birey illaki muhabbet etmeye vakti olmasada nickini chat kanalına illa park eder.
Hatta bazı dostlar şakasını yaparak park ücreti bile talep edebilir.
Bizler ile muhabbet etmeye mobil chat araması ile bir çok insan giriş yapıyor. Elbette herkes ihtiyaç duyuyor biraz çene çalmaya. Üstelik karşındaki yabancı birisi yani reel hayatından olmayışı şahsı daha özgür davranmasını sağlıyor.
Her boş vaktinizde tercih edebileceğiniz sizleri dinleyen anlayan insanların olduğu bir alan ne güzel geliyor kulağa değil mi?

Chat sohbet

Hepimizin zaman zaman anı anına tutmaz. Bazen çok neşeli mutlu olurken. Bazende kendinizi kötü hissedebilirsiniz.
Elbette kendi hayat yıprantılarınız vardır. Lakin chat siteleri içinde insanlarında hayatınıza giriş yapmış olması onları yıpratma izni vermez sizlere.
Herkesin hayal kırıklıkları, güvensizlikleri elbette var. Bazen reel hayatlarında bazen sanal hayatlarında.
Fakat sanal hayatta edindiğiniz kötü deneyimler. Her sanal hayatınıza girenin aynısını yaşatacağı anlamı taşımaz. Elbette kendinizi güvenilir bir yaklaşımla insanlara tanıtın. Ama asla beş parmağın beşini birbirine karıştırmayın. Çok harika insan tanımışsındır bir zamanlar şimdi karşında pisliğin biri var olabilir.
Yada daha önceki deli sohbet deneyimin kötü birisiyle olmuştur. Şuanda tanıştığın asla aynısı olmaz.
Heleki sanalla yeni tanışan bir bireyse karşımıza çıkan. Her an herşey olabilir.

Chat Sohbet

Chat Sohbet

Tanışma siteleri

Genel olarak tanışma sitelerinde olan insanlarsan bahsetmek istiyorum. Bunu kendi ekibimizi sohbetimsen ailesini tenzih ederek başlıyorum.
Bir çok program var Esra Erol programı gibi eskiden evlendirme programıydı. Şimdilerde gerçeğin peşinde tarzı bir sisteme dönüş yapıldı.
E dolayısıyla böyle televizyon içinde oluşan ve yaşanan aşkların sonucu evlilikle bitsede. Görünenleri hiç sağlıklı olmadığı. Çünkü herkesin bir gösteriş üzerine yoğunlaşmış olması demek. Yapılan evliliklerin sağlamlığı yok demek.
Bu yüzden programlar gerçeği bulma ile düzenlendi yeniden.
Fakat şimdide her pislik gözümüz önünde güven diyoruz sanal hayatta. Insan nasıl güvensin ekranlarda gördükleri sonrası.

Sanal hayatlarda neler yaşanıyor neler. Geçenlerde sanalda yaptıklarıyla para kazanıp geçimini sağlayan bir eş cıktı. Kadın eşinin gözü önünde ve onun izniyle erkeklerle ne kadar garip geliyor kulağa ki kadın başka bir erkekle boşanıp evlenince bunu taşıyamamış.
Bu sevgi degil de bence gelir kaybına üzülme. Malum hem mal varlıkları hemde geçimleri bu sayede sağlanmış.
Kısacası demem oki, hayatınız da oyuncu değişikliği elbette zaman zaman olacak. Fakat bir başkasının hatası için bir başkasını yargılamayın. Elbette iyiside var kötüsü de. Diliyorum sanal hayatınızda yada reel hayatınız da yaradan sizleri hep iyi olanlarıyla karşılaştırsın. Bugünlük hoşçakalın. Bir sonraki makalemiz mobil chat ile buluşmak ümidiyle.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 963 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 03 Ekim 2021

3 Yorumlar
Selin

AMİNNN Bu güzel dualarınız için teşekkürler ALLAH hepimizi iyi ve hayırlı bir kişiliğe sahip olan insanlarla tanışmamızı nasip etsin dilerim yüreğinize sağlık

aSeNa

Amin..Cok Amin..Güzel temennileriniz için..emeginize saglik guzel bir makale olmus.

aSeNa

Güzel temennileriniz icin tşkler ..guzel bir yazi olmus emeginize saglik

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri