Mobil Chat

Mobil Chat

Mobil chat makalemizle herkese merhaba. Biliyorsunuz ki SohbetimSen’de bir önceki makalemiz chat sohbet idi. Onun sonunda da bu makaleyi yazacağımı söylemiştim. Hemen hemen bir çok kullandığımız mobil sohbet aramaları ile bizlerle birlikte olmakta. Eskilerde sadece bilgisayarla giriş yapılıyordu. Baya lüks sayılıyordu. Şimdilerde ise akıllı telefonlar çıktı. Android ya da iOS sistem sürümlü telefonlarda bir çok kullanıcı kolaylığın tadını çıkartmaya başladı. Elbette bazı kullanıcılar hala bilgisayar ile yapılan sohbetin tadını bildiğinden eski düzeninden vaz geçmemekte. 1988 yılından bu yana gelişimi asla durmayan irc sohbet siteleri bitti sandığımız anlarda bile yoğunluğunu korumakta olduğunu bir çoğunuz görüyor. Yeni oluşan ve birbirini destekleyen Messenger, Facebook, WhatsApp gibi sosyal ağlar irc sohbete bir şey kaybettirmedi. Aksine insanlar nickler ardına saklanarak zaman zaman cinsel sohbet girişimlerinde bulundu büyük sohbet sunucuları içinde. Keşke geçmişe dönüş olsa da eski sohbetler baki kalsa…

Mobil Sohbet Siteleri

Bir çok tanışma sitesi makalelerinde kendini öven ve hep aynı cümlelerden oluşan yazılar görüyorum. Her ne kadar benim makale yazım biçimime uymasa da, elbette takip edip yazılanlar ve öne çıkan makaleleri okuyorum. Mesela bir başka sohbet sitesini ve sahibini sözleri ile gömmeye çalışan bir sohbet sitesi makalesi düşünün. Veya altında cümlelerin bir aşk hikayesinin alıntıları gibi yazılı mobil sohbet  makaleleri. Bekleyin bizi ders çalışmalarımız bitsin geleceğiz… 😀 Kimse kimseyi beklemez şu sanal hayatta. Reel hayatında eşine vermediği değeri nasıl olur da bizlere verilmesini bekleriz, bu da tartışılır. Evet, bir dönem ben de aynı idim. Elbette gözümü açanlar oldu, sağ olsunlar. Güzel oyunculuk dersi almışlar. Şimdi sınavlardan fevkalade geçiyorlar. Yalan sevgiler ve görünen kadın, içi şeytan olan dost satılanlar. 🙂 Sözüm sizlere değil. Herkes yaptığından utansın. O halde mobilchat sohbet mekanı SohbetimSen’de diyoruz ki “Allah herkesin çarşısına pazar versin.” Benden ırak şekilde.

Mobil Chat

Mobil Sohbet Chat Odaları

Hepimiz isteriz ki, hayallerimizdeki insan hayatımızın bir yerinde karşımıza çıksın. Bu ister sanal sohbet ettiğimiz SohbetimSen gibi sanal platformlarda olsun. Fakat çoğu zaman mümkün olmaz. Hayallerini yaşayamayan bir kadın ya da bir erkek hep bir arayışım yok der. Lakin illaki mobil chat alanlarına bir arayışla gelir ve zaman zaman gözü kör olur. Tutuklu kalır tanışma sitesi içinde. Zamanla da hep fazlasını ister. Çok fazla söze gerek yok aslında. Övmeye de gerek yok. Herkes bir şeyleri gelip görüp öğrensin. Denemek bir şey kaybettirmez. Aksine bazen deneme bir çok şey kazandırır. Dilerim sizler adresinde kazanan olun. Bugünlük hoşça kalın.

 

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 722 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 04 Ekim 2021

3 Yorumlar
Deniz

Sanalda çoğu insan reelde ki gibi olmayabilir gerçek hayatta nasıl bir kişiliğe sahipsek reelde öyle olmalıyız düşüncelerim her insanın güzel hayallerinin hayallerimizin gerçek olması dileğiyle her zaman iyi düşünürsek herşey iyi ve güzel olur inşallah

EdA

Çok güzel bir Makel emeğine yüreğine sağlık musty azad. Hayali olan her insanın umududa vardır. Umut sohbet ederken karşındaki insanın umudu olabilmektir bazen. Tanımak anlama bazen günler aylar alır tanıdıkça aslında birazda insan kendinide tanır. Umudu tükenmeyen hayalleriniz olsun inşallah. Sohbetimsen.net umuda giden yolculuğun adresi canlı yayın eşliğinde sohbet edelim .

Mert

Mobil chatte gerçekten güzel düşme ve kasma olayları olmadan chat yapma keyfine vardım. Sizlere tavsiye ederim

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri