Çılgın sohbet siteleri

Çılgın sohbet siteleri

Çılgın sohbet siteleri makalemizle merhaba. Bugün konumuz dünün devamı aslında. Sohbet siteleri içinde ne gibi depresyon çeşidinde olan insanlar bulunabiliyor.
Öncelikle ben depresyon çeşitlerinden bahsetmekle makalemize başlamak istiyorum.
Depresyon çeşitleri;

Klinikte tedavi olmadan geçme ihtimali olmayan Klinik depresyon hal adıyla. Diğer adı ise (majör depresif bozukluk.) Ilerisi halüsinasyon ve gaipten seslerle devam edebilir çünkü.
En şiddetli ve tüm olumsuz duyguları mutsuzluğu, kaygıyı, ümitsizliği ve karamsarlığı ancak uzman tarafından teşhis edilip tedavisi mümkün olan hastalar. Bunlar bulunabilir başlangıç düzeyinde tanışma sitelerinde.
Ikinci olarak; atipik majör depresif bu sohbet sunucuları içinde fazla görebileceğiniz kişiler. Duygu durum değişikliği hızlı olan kişilerdir. Zaten bunu belirli kalıp davranışları ilede gösterirler.
Üçüncü doğum sonrası depresyon. Postpartum diğer adıyla doğum sonrası uykusuzluk ve fazla sorumluluk zaman zaman depresyon sebebi. Bu hastalarda görülebilir çılgın chat içinde. Lakin annelik bazen rahata alışkın olanlarada zor gelebiliyor. Kalesiz insan diyoruz biz bu çeşit insanlara.

Çılgın sohbet siteleri

Şimdi dördüncü ve  en çok bulunan depresyon çeşidine gelelim. Mevsimsel duygu durum bozukluğu.

Kış aylarında bil hassa insan sanki neşesini kaybetmiş hissi yaşar zaman zaman. Kışın üzüntülü durum gösteren moral bozukluğu yazın kendini neşe ve enerjiye bırakır.
Gelelim melankolik özellikli majör depresyon. Uykusuzluk ile baş gösterir ve zevk aldıkları şeyi bile yapmak istemeyen bireylerdir.
Üzüntü,  kaygı, mutsuzluk ve enerjisizlik ile kendini gösterir. Bu tür insanlar bulunmaz sohbet siteleri içinde nedeni ise zevk aldıklarını bile yapmamak demiştik ya.
Geldik psikotik özellikli majör depresif bozukluk. Bu diğerlerinden farklı biraz çünkü bunda halüsinasyonlar görür ve gaipten sesler duyarlar. Ileri düzeyinde her şey beklene bilir hastadan.

Aslında daha bir çok depresyon çeşitleri var. Ben bir kaçını bil hassa en fazla görülenleri paylaşmaya çalıştım. Bir dahaki makalemizde devamını sizlerle paylaşa bilirim.

Çılgın Sohbet Siteleri

Çılgın Sohbet Siteleri

Çılgın sosyal chat siteleri

Mobil chat platformları içinde bunlara benzer bir çok hastalık taşıyan insanlar bulunmakta.
Bazen sizinle harika sohbet eden birisi bir anda değişebilir mesela. Ne reelinizde nede sanalınızda her zaman çok sağlıklı ruh haline sahip insanlar yoktur.
Birde şu acıdan bakmak gerek bunalmışlık yaşamasa ne arasın bu alanda. 😉
O halde herkesi anlamak gerek diyerek bu konumuzu burada bitirelim bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle hoşçakalın.

Www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 815 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Ekim 2021

4 Yorumlar
Selin

Bu devirde insanlar tabiri rica etse patlayacak bomba gibi hiçkimsenin hiçbirşeye sabrı kalmamış trafikte kimse kimseye yol vermez işyerinde çalışırken bir üst mevkideki insanlar çalışırken sinirlenir yanındaki personelleri azarlar bağırır markette müşteriler kasiyerleri azarlar sitede yaşayanlar üst komşu alt kattaki komşuyu şikayet eder ya tamirat ya müzik VS ve buna benzer daha birçok örnekler verebiliriz günümüzde hemen hemen çoğu insan psikoloğa gidip destek alıyor yada sinirleri yatıştırıcı sakinleştirici ilaç içiyor özellikle bu son iki senedir pandemi döneminde daha çok çoğaldı DİLEĞİMİZ daha güzel gelecek ve daha güzel günlerde mutlu yaşamak ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN KORUSUN HEPİMİZİ

PoncikAdam

Emegine saglık tesekkürler ... :)

PsiKoPaT_SeDa

Buraya geleli daha cok olmadi ama simdiye kadar gezdigim en guzel platformlardan biri diyebilirim iyikide gelmisiz iyikide bizi gardasim Atakan bizi buraya getirmis ... Bu kadar hos insanlari bi arada görmek tanimak cok guzel umarim bu arkadasligimiz bu sekilde sonsuza denk devam eder seviliorsunuz arkadaslar :) Ilk geldigimizde ben burayi sevmedim demistim.meger yanilmisim miknantis gibi cekildim buraya aliskanlik hatta bagimlilik yapti hersey herkez cok guzel :) Almanyadan saygilarimla guzel ailem ;)

MeLda

Harika anlatım olmuş emeğinize yüreğinize sağlık..

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri