Mobil sohbet odaları

Mobil sohbet odaları

Mobil sohbet odaları içinde bugün biraz sohbet ettik. Depresyon atlatan bir çok insan var. Bunlardan biriside belki sohbet odaları içinde siz olabilirsiniz.

Farkındalık kazanmanın ve depresyona karşı etkili baş etme yöntemleri bir çok insan tarafından bilinmiyor. Türkiye’de çok fazla insan psikiyatrist yada psikolog yardımı alıyor.

Depresyon hayatının herhangi bir aşamasında karşına çıkabilecek bir durumdur.
Bizlerin arasında sohbet eden bir çok insan durumundan belliki depresyon eşiğinde, yada başlamış bir noktasında.

Kendisini her zamankinden yorgun hisseden. Gelecek hakkında karamsar ve hiçbir şey düzelmeyecekmiş gibi gören. Dayanamayacak derece üzgün ve sıkıntılı insanlar.

Hepimizin reel sohbet yada sanal sohbet hayatında var. Depresyon hakkında bilim adamları çeşitli araştırmalar içine girmiş bu sebeple.
Şöyle ki; Transkranial Manyetik Stimülasyon tedavisi ile beyine şok manyetik uyarılar göndererek, beyinin hastalık öncesi durumuna geçmesini sağlamak amaç  edinmiş. Amerikada bu tedavinin çığır açacağı söylenmişti.

Beynimizde 10 milyondan fazla hücre aktif durumda iken hangi biri ile baş edilebilir sorusu insanı merak içine daha fazla sokuyor.
Sevgili Türkiye sohbet siteleri aramalarıyla bizlerle buluşan Yurt dışında ikamet eden arkadaşımızın bizlerle paylaştığı bu bilgilerin devamında ise.
Bu tedavi yönteminin beyindeki mikro molekuler biyolojik ajanların dengesizliğini, yani beyinde oluşan depresyon hasarını ortadan kaldırmakta adeta beyini bilgisayar misali resetlemek için uygulandığını bizlerle paylaştı.
Öncelikle bu güzel bilgiler ve sohbet için kendisine teşekkür ediyoruz. Ardından bizlerde kısa bir araştırma ile konumuza devam ediyoruz.

Mobil sohbet odaları

Bende öncelikle neden bir Türk bilim insanı bu tür araştırma ve deneyimlere imza atmıyor sorusu oluştu.

Sonra çılgın sohbet seven arkadaşımızın birisi konuya bodoslama daldı ve dediki. Türk bilim insanlarının her hangi buluş karşında ya başına bir şey geliyor. Yada maddi durum yetersiz kalıyor, olmadı yurt  dışına insan bilgisiyle satılıyor.

Aslında bu tür muhabbete bir kaç kez Bende rastladım, lakin işin gerçeklik boyutunu bilmeden yorumda yapamadım. Şimdi araştırmalarımıza göre bu tedavi yöntemi panik atak ve benzeri tarzda rahatsızlıklarda bile harika sonuçlar gösterdiğini okudum.

Ama biliyormusunuz sevgili chat seven okuyucularım her şeyin önüne geçebilecek ve dur diyebilecek tek insan yine sizsiniz.
Dur demesini bilmek gerek bazen. Zaman zaman bırakın kaygısız desinler, gerekiyorsa duygusuz desinler, boş vermek gerek bazı şeyleri bilerek ve isteyerek.

Ölümlü dünya bugün var yarın yokuz. Geçmişi hep anımsar ve öfkelerinizi taze tutarsanız. Düzelmez hiç bir hastalık lakin siz kendinizi sevin ve geçmişi toprağa gömün.

Geleceğe odaklanın. Evlatlarımıza, iyi bir ebeveyn olarak başlayın. Sonrasında canınızı sıkan her şeyi boş verin. Hayat herşeye rağmen güzel ve yaşamaya değer.

Size en iyi ilaç bu olacak emin olun.

Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

Mobil chat siteleri

Teknolojinin sayesinde kafa dağıtma imkanları sıra sıra. Bin bir çeşit oyunlar, binlerce sohbet odaları , sanal alışveriş imkanı her sey mümkün.

Sizlerde biraz içinde bulunduğunuz depresyondan uzaklaşma yöntemi kendiniz geliştirin. Size iyi gelen belki bir chat sitesi olacak.

Denemek birşey kaybettirmez sizde www.sohbetimsen.net adresinde şansınızı deneyin.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 632 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ekim 2021

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri