Eski sohbet

Eski sohbet

Eski sohbet ile merhaba herkese. Şimdi günümüzde eskisi kadar abest gelmiyor sohbet siteleri. Önceleri facebook filan gündemde olmadığından insanlara bir sohbet odası bahsedildiğinde biraz yabancı geliyordu.
Fakat şimdilerde mevzu bahis sohbet ise herkes gayet olağan karşılıyor. Eskisi kadar evlilikler sohbet siteleri yüzünden bitmiyor en azından.
Ama burada facebook dan  yada benzer bir sosyal ağdan farklı bir sistem var.
Her hangi bir hack hesap gerektirmiyor. Çünkü adın soy adın ve benzeri bir bulguya ihtiyacın yok. Tamamen dilersen kişiliğin bile kurguna kalmış eğer o kadar oynaya bilirsen.
Herkes facebook da gezintilerini sergilerken burada gerçek yaşam hikayeleri var.
Ve inanmayacaksınız ama bir sosyolog olarak fevkalade güçlü kadınlar tanıdım burada. Beylerin zulmüne karşı tam bir savaşcı.
Başkalarının kendini dağıttığı fırtınalarda yılmayan yıkılmayan kadınlar. O kalın duvarların ardında yumuşacık yürekleri var.
Yormuş olsada hayat onları gözlerinde hep bir ışık var.
Kendini ezdirmeyen ve sevdiklerinin üzerine titreyen.
Işte o yüzden facebook chat gibi alanlardan çok farklı burası. İnsanın hep güzelini değil zaman zaman özelini paylaştığı alanlar.

Eski sohbet

Güvensizlik yaşaya bilirsiniz, bu sosyal sohbet siteleri içinde çok normal. Fakat siz insanlıgınızdan asla vaz geçmeyin. Asla hak yemeyin ve hakkınızıda asla yedirmeyin.
Bulunduğunuz alanı belki cennete çeviren birilerini tanırsınız.
Sevdikleri kadar sevilmeyen insanların kapattıkları kapılara asla geri dönmeyen insanlarla tanışa bileceğiniz. Eksik yaşanmışlıklarınızı tamamlayabileceğiniz hatta hak ettiğinizin fazlasını bulacağınız www.sohbetimsen.net adresi.

İnsanlık tarihî çeşitli zamanlar geçirmiş. Günümüz ise en güzel tarihini yaşıyor. Teknoloji acısından olsun gelişim acısından olsun. Ama yinede hepimizin başından geçenler aynı.
Fakat hepimizin için en etkilisi sosyal sohbet siteleri içinde aşk. Lakin biliyoruz ki bu alanda aşk insanların psikolojilerini etkiliyor.
Ben bu makaleyi yazarken Ahmet Muhip Dranas’ın bir sözü geldi aklıma.
“Söylenmemiş aşkın güzelliğiyle kağıtlarda yarım bırakılmış şiir. Ama sadece kadın kahramanlardan söz etmeyelim.” 🙂
Şu an ben kadın kahramanları baz almış oldum.:)
O zaman biraz daha olağan devam edelim.

Eski Sohbet

Eski Sohbet

Cinsiyet ayrımı

Aslında yenisi eskisi farketmez sohbetin. Asla cinsiyet ayrımı yok. Kadın da Erkek de eşit.
Sadece bugün makalemizde kadın kullanıcılarımızdan baz aldık o kadar. Her seferinde övmem kadını. 😉
Bugünlük sözlerime veda ediyorum bir daha ki makalemde sohbetimsen.net adresinde buluşmak ümidiyle.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 3155 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Eylül 2021

2 Yorumlar
Ceza

Güzel site olmuş ben ceza

Eda

Evet eskiden Facebook daha çok kullanılıyordu şu anda yeni sohbet sitelerinde insanlar sohbet edebiliyor belkide kendi düşüncelerine uygun bir arkadaşlarla sohbet etme imkanı buluyor güvenilir olursa tabiki tercihim sizin güvenilir seviyeli arkadaşlıklar bulacağım sohbet edeceğim siteniz sohbetim sen. Net EMEĞİNİZE sağlık teşekkürler

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri