Eskişehir Sohbet

Eskişehir Sohbet

Eskişehir sohbet ortamından bir Eskişehir’li olarak bahsedeceğim sohbet siteleri arasındaki SohbetimSen.Net’in bu makalesinde. Aşk-ı Şehir olan Eskişehir’de insanlarla sohbet etmek bir yandan çok kolaydır, bir yandan da çok zor. Eskişehir’in insanı tamamen Eskişehir’in havası gibidir. İçten gelerek samimi, lakin dışardan olana buz gibi soğuk. İç Anadolu bölgesinin Batısında kalan Eskişehir’in kışlarının ayaz, yazlarının nefes alabilecek derecede sıcak olması gibi. Kültürü İç Anadolu olsa da, Batı, Marmara ve Ege’ye yakınlığı ve göçmen nüfusuyla Avrupai bir havası da vardır Eskişehir’in. Aynı zamanda üniversite talebelerinden göç almasıyla da karma bir kültür gelişmiştir. Sol görüşlü, lakin dinini bilen insanları vardır. Her sülalede açığı da, kapalısı, hatta çarşaflısı da vardır, dövmeli genci de, camiye gideni de gitmeyeni de. Bu sebeple Eskişehir insanıyla sohbet etmek de büyük keyif verir. Her telden çalabilir çünkü, kendini geliştirmiştir Eskişehir insanı. Herkesin de görüşüne saygısı vardır, seviyeli sohbet eder bu sebeple.

Eskişehir Chat

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi talebelerinin çokluğu da Eskişehir’in kültürüne katkıda bulunmuştur. Güzel vatanımızın diğer 80 ilinden talebeler gelir Eskişehir’e. Aileler çocuklarını buraya gönül rahatlığıyla gönderir. Zira burada herkes kendi halinde yaşar. Gece yarısı bir bayan olarak sokağa çıkabilirsiniz. Sizi kimsenin rahatsız etmeyeceğinden eminsiniz çünkü. Kimse  size gece yarısı dışarda dolaşan bir bayan olduğunuz için laf atmaz Eskişehir’de. Sigara içmenize de, alkol almanıza da, namaz kılmanıza da karışan olmaz burada.  O kadar rahat bir memlekettir memleketim. Bu sebeple Eskişehir insanı ile sohbet etmek zevklidir. İster dini sohbet, isterseniz de üniversite sohbet edin.

Eskişehir Sohbet

Eskişehir Sohbet Siteleri

SohbetimSen.Net’te sohbet siteleri içerisinde Aşk-ı Şehir  Eskişehir’i analım seninle. Şelale Park’ta çay içelim beraber. Ya da Sazova Masal Şatosu’nda dolanalım, Kent Park’ta nefes alalım. Porsuk Çayı’nda gondol gezisi yapalım. Hamamyolu Caddesinde alışveriş. Odunpazarı’nın tarihi evleri, Kurşunlu Cami ve Külliyesini, Atlıhan ve kervansarayları gezelim. Eskişehir’in müzelerinden Balmumu, Kurtuluş, Devrim Arabaları, Lületaşı, Havacılık ve Arkeoloji müzelerini ziyaret edelim. Yunus Emre, Seyyit Battal Gazi, Melikgazi ve Şeyh Sücaeddin’i Veli türbelerinde dua edelim. EskişehirSpor’u Eskişehir Atatürk Stad’ında izleyelim. EsEs taraftarıyla beraber “Es Es Es, Ki Ki Ki, Es-Ki, Es-Ki Es!” diye Kırmızı Şimşekler’e tezahürat yapalım. Haydi hemen gel!

SohbetimSen.Net’te Aşk-ı Şehir Eskişehir sohbet ortamında bir şehre nasıl aşık olunur, onu bulalım seninle…

 

Vuslat Vera

www.SohbetimSen.Net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 595 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Ağustos 2023

4 Yorumlar
SeRCaNN

Açıklamayı Sohbetinden Avukati yapicak 🥺

Essohbet chat sitesi - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] chat sitesi başlı başına bir sohbet platformu olmasına rağmen bana Eskişehir sohbet platformunu hatırlattı. Zira biliyoruz ki burada bir çok dostluklar kuruluyor. Farkında olmadan […]

Konya sohbet siteleri - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet sitesi

[…] taş yağacak deyip yüzüne tükürmüyorlar. 🙂 Ben böyle bir yerde iken gerçekten Eskişehir sohbet arkadaşlarımı aradım. Bilmem ya benim etrafımda örnekler kötüydü. Yada gerçekten Konya […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri