Seviyeli sohbet

Seviyeli sohbet

Seviyeli sohbet diye diye chat platformlarına düzeyli sohbeti aşılayacağız. İnsanlar birbirini tanıdıkça sevdikleri bu ortamda vakit geçirmekten keyif alıyorlar.
Her zaman dediğim gibi facebook sohbet sosyal chat alanlarının alışa gelmişliğinin dışında. Gerçek ismini bilen yok random nick alarak giriş yaptığınız alanda seçtiğiniz isim neyse herkesin seni o isimle bilmesi güzel  birşey.
Paylasmadığın sürece evli bekar kimse bilmez. Lakin doğruları söylemek olsun hedefiniz.
Hepimizin gün boyunca yaşantısından ötürü yorulmuşlukları oluyor. Bu yorgunluğu atacak bir sohbet sitesi arıyoruz.
Bulduğumuzda en başında belki çekingenlik edip sohbete katılamıyoruz. Fakat bir süre sonra o sohbet mekanı alışkanlık hali alıyor. Çayınızı, kahvenizi yudumlarken seviyeli chat yaparken kahkalar atabiliyorsunuz. Buda harika bir ayrıcalık bence.

Seviyeli sohbet

Biz kadınlar sabah erken kalkar önce eşini yada babasını diyelim işe yollaamayla başlar güne. Sonra hayat telaşı başlar.
Kaldır kahvaltı, yemek, ütü, bulaşık, ev işi, sanmayın ki bir çalışandan az yoruluyoruz. Aksine çalışandan fazla yoruluyor ve enerji sarf ediyoruz.
Hal böyle olunca akşam yatağa uzanıp telefonu elimize alıyoruz bekar isek. Yok evli sohbet eden ise kahve ve çay molası verebiliyorsa o aralarda alır eline telefonu.
Fakat bir gerçek var. Görüyorum ki bir çok kadın sanal sohbet  derken evin sorumluluklarını erteliyor.
Kaldır makarna, indir makarna yada haftada bir ev silip süpürüyor. Kaptırmış kendini sohbet mekanı içinde. 7/24 chat yapmak peşinde.
Arkadaşım ne işine yarıyor da kendini bu kadar söyleşi için helak ediyorsun?

Ya beylere ne demeli kısa bir alt başlıkla beylerde ele almak istiyorum.

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Erkeklerde sohbet anlayışı

Sevgili beyler size ayrıca merhaba. Bu mesajlarım size ama anlayana. Evinizde sürekli problem yaratma pesindesiniz. Doğru mu?
Neden neyiniz eksik yemeğiniz suyunuz yoksa sevginiz mi?
Peki siz evdeki kadını sevmeyi denediniz mi dışarda aşk arayana kadar. Bu alanda 7/24 sohbet edip aşkla geleceğinize  neden eşinize o vakti ayırmadınız?
Burada platformda çiçekler armağan edip ask-i ilan etmek yerine.
Evinizde huzuru lisan etmek daha hoş bence. Haramın boş hayalin peşinden koşmak yerine aldığın o nefesi nefesine vermemek niye?
Zira yanlış anlaşılmasın kadın erkek farketmez aslında bunlar her cinste mevcut.
Eşini aldatan baylar ve bayanlar. Ben doğru buluyorum diyorsanız asla. Lakin kesinlikle karşı tarafın hikayesinide bilmeden yorumlamak istemiyorum.
Öyle hikayeler duydum ki zaman zaman gerçekte varmı yoksa şakamı bu demeden edemedim.
Ama illaki bir chatyap niyetiniz varsa seviyeli chat imkanı olan www.sohbetimsen.net adreside var. Sizlerde en iyi hizmetleri tanımaya ve dostluklar kurmaya merhabayı bu adreste diyebilirsiniz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1540 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Temmuz 2021

6 Yorumlar
Nuray

Mutsuz huzursuz olan insanlar hep bir arayış içinde olurlar bu kaliteli ve seviyeli sohbet ortamında iyi bir arkadaşlık başlangıçları olabilir başarılarınızın devamını dilerim

Eskişehir Sohbet - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] çünkü, kendini geliştirmiştir Eskişehir insanı. Herkesin de görüşüne saygısı vardır, seviyeli sohbet eder bu […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri