Fransa Sohbet Odaları

Fransa Sohbet Odaları

Fransa sohbet odaları sohbetimsen.net ile özlediğim bir yer var fakat yapabileceğim bir şey yok diyen yurttaşlarımızın hasret ile sohbet etmesine yardımcı oluyor. Fransada bulunan yada her nerede olursa olsun. Kendi dininden ve dilinden insanlar arayanları ister evlenmek amaçlı ister seviyeli sohbet amaçlı fark etmeksizin burada buluşturuyor.
Özlemin pembe bir şafak olduğunu düşünen binlerce insan var. Yıllar su misali geçiyor ve her birimiz yaşlanıyoruz. Fakat sohbet siteleri içinde yaşın, tipin, boyun, kilonun hiç bir önemi yok. Kendine uygun her yaş kitlesinden insanlarla tanışa bilirsin.

Hepimiz insanız ve illaki geride bıraktığımız güzel anıları özlüyoruz. Özledikçe eskiye dönmek istiyoruz. Fakat geçmişe gitmek mümkün değil. Fakat sizler için o anıları paylaşacak resimleri gösterip geçmişi anlatacak insanlarla tanışma sağlaya biliriz.
Biz kadınların doğum hatıraları, erkeklerinde askerlik maceraları bitmez.
Bu hatıraları askerlik yaptığınız şehirden birileri ile sohbet paylaşa bilirsiniz.

Fransa Chat Odaları

Fransa ve Türkiye arası 3.417,8 km.  Almanya ve Türkiye arası 3.021,4 km.
Rusya ve Türkiye arası 5.248 km. Bunlar gibi bir sürü ülke mesafeleri en az 30 saat. Ha deyince gidilip gelinecek yerler degil. İnsanlar memleket havası solumak için ancak senede bir nadiren gelebiliyor. Türkiye yi gelmeyi tatil sayıyor. Zira kimisi ailesini ziyaret ediyor.
Bizlerde belki ailelerinizi yanımıza veremiyoruz. Ellerinden öpemiyorsun. Fakat kendi memleket insanıyla hoş sohbet edebiliyorsun. İşte bu yüzden her özlem duyduğunda. İki laf edecek birilerini aradığın ne zaman olursa olsun ister gece üçte olsun. Yine de sen gel sohbetimsen adresine.
Özlemek en güzel duygudur aslında. Fakat sunuda unutmayın. Sunucudan çıktığınız zaman burayı da özleyeceksiniz. Çünkü burası bir aile ortamı.
Çünkü  burası sizin için sıcacık bir yuva. Belki aş, iş yok ama ruhani rahatlık duygusal manevi olarak huzur var.
Işte sadece bu yüzden bile olsa sohbet odaları tercihiniz burası olmalı.

Fransa Sohbet Odaları

Fransa Chat Siteleri

Fransa Sohbet Odaları için başka ortam aramana gerek yok. Sizlere doğruluk, dürüstlük, saygı ve sevgi vaat ediyoruz.
Sizlerde doğru ve dürüst insanlar olarak bizimle tek yürek olmaya ve biraz olsun hasretinizi unutmaya hazır mısınız?
O halde yapmanız gerekeni yapın.
Hemen ister telefonlarınızdan ister tablet veya bilgisayarlardan hemen tarayıcınıza  www.sohbetimsen.net yazın. Sizde doyasıya hoş sohbet edin.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 854 defa

Kategori: Anlamlı sözler, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Ağustos 2022

1 Yorumlar
Ceren

Yurtdışından bir arkadaşım olmasını isterim tabiki böyle güzel bir ortamı bize sunduğunuz için teşekkürler yüreğinize sağlık 😉

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri