Geveze Chat Sohbet Siteleri

Geveze Chat Sohbet Siteleri

Geveze chat sohbet siteleri arayan arkadaşlar, sitemize hoş geldiniz. Makalemizde neden geveze chat sohbet siteleri diye mi soruyorsunuz? Aslında normalde insanlar geveze insanları pek sevmezler. Genelde de gevezelik yapanlar toplum içerisinde dışlanır. Çok konuşmaları, hem karşılarındaki insanın beynini yorar, hem de artık onları dinlememelerini sağlar. Eminim ki, sizin de olmuştur gevezelik yapan arkadaşınız. Açıkçası ben artık dinlemiyorum bile çok konuşan arkadaşlarımı. Arada hıı diyorum, öyle mi, hadi be falan gibi geçiştirici sözler kullanıyorum. Bu sayede hem kalplerini kırmamış oluyorum, hem de onlar kendilerini dinlediğimi sanıyorlar. Ayıp mı ediyorum? Bilmem. Bazen çok boş konuşuyorlar ama yaaa. Üstelik incir çekirdeğini doldurmayacak konulara takılıp bıdı bıdı ediyorlar. Beynimin içinde sesleri yankılanıyor sürekli. Eee, benimki de kafa ama, değil mi?

Geveze Chat Sohbet Odaları

Gel gelelim, chat sohbet odaları içinde gevezelik yapmak çok işe yarıyor. Orda da susan user iyi olmaz. Düşünsenize, sohbet sitesi içerisinde hiç geveze user yok. Siz de geldiniz selam verdiniz. Koydunuz elinizi çenenize bekliyorsunuz, biri selamımı alsa da iki sohbet etsek diye. Hiç zevk verir mi bu size? Vermez bence. Chat odalarında çenesi düşük, lafazan, lafebesi, başka bir deyişle geveze sohbet eden lazım. Oraya bir kişi bir şey yazacak, pat diye cevabı gelecek. Laf sokacak bir başkası, hoop oradan bir cevap yapışacak. Bu şekilde gülüp eğleneceksiniz chat sitesinde. Yoksa ne diye insan girsin ki bu sitelere? İki laklak edemeyeceksek sohbet siteleri ne işe yarayacak? Kafamızı dağıtmaya giriyoruz sonuçta değil mi?

Geveze Chat Sohbet Siteleri

Geveze Sohbet Sitesi

İşte SohbetimSen de böyle hoş sohbet, ağzı bol laf yapan, gevezelik eden kişilerle dolu. En saçma konulardan en ciddi konulara kadar sohbet edebileceğiniz birçok user var sitemizde. Hepsi de sevdiğimiz saydığımız arkadaşlar. Keyifli, samimi, güvenilir sohbet edebileceğiniz bir sohbet sitesiyiz biz. Bu chat muhabbetine sen de dahil olmak istiyorsan, yapman gereken şey çok kolay. www.SohbetimSen.Net anasayfamızda bir nick al, hemen katıl aramıza. Hep beraber geveze sohbet, geveze chat, geveze muhabbet edelim seninle de.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 218 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2023

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri