Giresun sohbet

Giresun sohbet

Giresun sohbet ile selamlar. Sizleri ön yargısız dinleyecek, anlayacak ve inanacak insanlara mı ihtiyacınız var?
Öncelikle hiç bir şeyin mükemmel olmayacağını kabul edin. Hayatta hep isteriz mükemmellik. Fakat hiç bir zaman herşey yolunda olmaz. Yaptığımız her işte bir anlam bulmalıyız.
Burada sevdiginiz insanlarla sık sık zaman geçirin. İsterseniz kendi sohbet grubunuzu kendiniz oluşturun.
Eminim ki burada hiç  kimse güçsüz değil, sadece insan olmanın verdiği şeyler. Her şeyle savaşamayız. Her konuda en iyisini yapamayız. Ama sizinle derdinize çare arayabiliriz.
Her zaman mantıklı davranamazsınız söz konusu sohbet olsada elbette. Bazen akışına bırakmak gerekir bazı şeyleri. Bazen savaşmak ve kazanmak yerine yenilgiyi kabul etmek lazım.  O vakit biz sohbetimsen ailesi olarak biraz mantıksızca akışına bırakmaya hayatınızı biraz daha chat ile sakinleştirmeye bekliyoruz.
Sizlerinde icabet etmesini temenni ediyoruz.

Giresun chat

Kaos ve belirsizlik dünyasında düzgün yaşamak ne mümkün.  Böyle bir dünyada hepimizin bilmesi gereken en önemli şey modern dünyada olması gereken kural. Öncelikle her konuda iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın.
Vicdanınız mı ağır basıyor. Evhamlanıyor,  zaman zaman utanç mı duyuyorsunuz? Her şeye panik mi yapıyorsunuz? Hüzün, reddedilme veya dışlanmışlık duygularına mı kapılıyorsunuz?
Bu duygular size tanıdık geliyor mu?
Sık sık belirli ve benzer duygulara kapılıyor, inatçı psikolojik kalıplardan kolay kolay kurtulamıyor musunuz?

Bunların hepsine çare olacak şehirlerarası sohbet sitesi. Farklı kültürden olan insanlar sizi ve duygularınızı daha iyi anlayacak. Sizde burada chat yaptıkça evhamlarınızdan, hüzünlerinizden, psikolojik kalıplardan kurtulacaksınız.
Yeni insanlarla tanışıp kaynaşdıkça reddedilmişlik ve dışlanmış olmayı hatırlamayacasınız bile.

Giresun Sohbet

Giresun Sohbet

Giresunlularla sohbet chat

Burada kimse ne olduğunuza bakmıyor. Yaşınıza, tipinize, sesinize bakmıyor. Genel sohbet ederken kimse kimseyi reddetmiyor ve asla dışlamıyor. Korktuğunuz herşeyden tenzih olacağınız bu ortam size mutluluğun kapısını açacak.
Ister Giresun’lu ol, ister Adana’lı mevlananın dediği gibi ne olursan ol yine www.sohbetimsen.net adresine gel.
Bugünlük böyle veda ediyorum. Bir dahaki Hatay sohbet makalemizde buluşmayı ümit ediyorum. Kalbinizden sevgi ve huzur klavyenizden sohbetimsen asla eksik olmasın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 561 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Mayıs 2023

2 Yorumlar
Selin

ALEYKÜM SELAM ÖNCELİKLE DAVETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER MAKALENİZ DE SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ BENCEDE HİÇ KİMSE MÜKEMMEL DEĞİL BU YALAN DÜNYADA DA HERŞEY İSTEDİĞİMİZ GİBİ MÜKEMMEL GİTMİYOR HAYATIMIZDA DÖRT DÖRTLÜK BİR HAYATIMIZ YOK MALESEF AMA VİCDANLI SEVGİ YALANSIZ DOLANSIZ İYİ BİR KALBİMİZ VAR ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN SON NEFESİMİZE KADAR ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN ŞÜKÜR EDEN VE DUA EDEN KALBİMİZ OLDUĞU SÜRECE ALLAHIN BİZE VERDİĞİ NEFESLERE NİMETLERE CANLARA ŞÜKÜRLER OLSUN İÇİMİZ HUZUR DOLU OLUR DİĞER KONULAR HAYATTA AKIŞINA BIRAKILIR BAZEN BU GÜVENİLİR SOHBET ORTAMINIZDA OLMAKTAN ÇOK MUTLU HUZURLU HİSSEDİYORUM KENDİMİ ARKADAŞLARIMADA TAVSİYE ETTİM SİZLERİ BURADA ARKADAŞLARLA SİZLERLE ÇOK İYİ ANLAŞIYORUM EMEĞİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK HAYİRLI HUZURLU GECELER DİLERİM

Niğde sohbet - Sohbetimsen.net - Yeni sohbet siteleri

[…] tartışmalar ve hararetli tartışmalarla Niğde sohbeti korkaklara göre değil. 😉 İçeride Giresun sohbet edenlerde var. Isparta sohbet chat […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri