İslami chat siteleri

İslami chat siteleri

İslami chat siteleri içinde yalnızlık sebebiyle vakit geçirme ve oylanma gerekse karşı cinsle, gerekirse hem cinsiyle tanışıp kaynaşma sağlanır. Insanların yüz yüze konuşmaktan çekindiği yüzlerce konu var. Chat yaparken bunu kolayca dile getirebilmekte insanlar.
Açıkçası durum şöyle; sanal cemaat, sanal sevgili, sanal dostluk ilişkileri derken sanal dünya her yönde hayatımızı ele geçirdi.
Bil hassa pandemi döneminde yasaklanan toplantılar bile zoom’dan yapıldı. Teknoloji her yönde yüzünü gösterdiği gibi dini sohbet siteleri olarakta çığır aştı.
Neredeyse cenaze namazları bile sanal ortamda kılınacak.
Teknoloji güzel kabul. Ama insanların reel hayatlarında ise yalnızlaşmasını kabul edip insanlar ile yüz yüze iletişimini aksaktırıyor.
Her vatandaşın kimlik ve kültürünü bir arada saklayabilen bu ortamlar belkide gerçek hayatta bir araya gelmeyecek insanları sanal sohbet hayatında bir araya getiriyor. Hatta duygusal etkileşim içine girmelerine sebep oluyor.

İslami sohbet odaları

Gerçek hayat içinde bedensel olarak bir araya gelme neredeyse imkansız olan kişilerin özgürlük alanı sohbet odaları. Lakin sözlerimi şimdi temkinle seçerek yazacağım ki. Dinen pek uygun olmayan şeyler okuyacaksınız. Şimdiden hepinizden özür dileyerek düşüncelerimi arz edeceğim.
Özet olarak durum şöyle ki, Küresel iletişim ve bilişim ağı olan internet aracılığıyla gerçekleştirilen sanal ilişkilerin bağımlılık yaptığını hepimiz biliyoruz.
Bu sanalda uygunsuz şeyler yaşayanlardan tut, yalana dayalı sanal sohbet edenler. Elektronik gözetim olmadan şiddet içerikli oyunlar, kumar kanalları,  dijital dolandırıcılık gibi çeşitli şeylerle ailemizi ve aile içi iletisimimizi tehtit ediyor.
Sosyal izolasyon gibi çeşitli problemlere yol açan sanal sohbet ortamları.  Aile içi güven ortamını ve reel hayatta insanların sıcak ilişkilerini sarsmayı ve aile yapısını bozmayı başarıyor.
Üzgünüm ki ne kadar övsek bile chat ortamlarını dinen uygunsuz. Fakat bu ortamda sadece iş güzarlık olmadığını sizlerde bizimle gösterebilirsiniz.

İslami Chat Siteleri

İslami Chat Siteleri

Dini sohbet chat

Evet sevgili sohbet severler. Kendimizi ifade ettigimizi düşünerek. Sizleri sadece kaliteli sohbet etmeye davet ediyoruz.
Yalansız, dolansız, hilesiz, kumarsız. Sadece kafa dağıtmaya bekliyoruz.
Ne kadar dikkat edebiliriz bilmiyorum. Ama bildigim birşey var. Illaki karşı cins gerekmiyor derdini vermen için hem cinsinle sohbet sende edebilirsin. Nerde mi? Www.sohbetimsen.net adresinde.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 318 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 20 Mayıs 2023

1 Yorumlar
Selin

Çok doğru düşünüyor ve doğru söylüyorsunuz bencede öyle olmalı YÜREĞİNE SAĞLIK EMEĞİNE sağlık Can diğer sohbet sitelerinden farkınız da tamda bu söylediklerin kaliteli aile ortamı güvenilir saygı içerisinde sohbet dini konularıda konuşabileceğimizi çok güzel bir site olmuş emeğinize yüreğinize sağlık Can

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri