Gönülden Sevenler

Gönülden Sevenler

Gönülden sevenler ile herkese merhaba. Herkesin kendini yakın hissettiği insanlar, mekanlar vardır. Yani herkes bir şeyleri illa gönülden sever. Gönülden sevenler deyince benim aklıma bu geldi. Hayatımızda o olmazsa olmaz dediğimiz insanlar vardır. Örneğin, birini çok seversin, lakin sadece duygusal anlamda değil. Çünkü sadece duygu, his bir yerde bitebilir. Koyduğun yerin tarifini kendin bile bilemezsin. Kelimelere sığmaz. Eş desen değildir, aş desen değil, hava gibi, su gibi ama onlar da değil. Sevgili yetersiz olur onu anlatmak için. Peki ya nedir bu? Gün gelip omuzunda ağlayacağın, vakti geldiğinde sohbet ederken derdini paylaşacağın biridir o. Bazen arkadaş, bazen aşk olan biridir. Aslında kısa ve öz sadece senin için her şey olabilen kişidir. İşte böyle birini insan gönülden sever. Ve ne olduğu sorulduğunda tarif bile edemez. O kimdir onun için, nedir bir cümleyle ifade edilecekse o sadece herşeyidir. Gönülden sevmek budur.

Gönülden Sohbet Sevenler

Elbette bunun yanı sıra dostluk manasında da sevgiyi hissettirmek anlamını taşır bu. Lakin bu sevginin ederi ve değeri her şey olandan farklıdır. Bir de gönülden sevdiğimiz  Yaradan vardır ki, ona olan sevgimiz tartışılamaz bile. Doğuştan vardır içimizde, bi-iznillah da kaybolmaz. Allah hepimizi aklı selim kullarından eylesin inşallah.

Gönülden Sevenler

Sohbeti Muhabbeti Güzel

Bir de şimdilerde pek bulunmaz ama, sebepsiz manasız ve çıkarsız birilerini sevmek vardır. Mesela birine aşık değilsindir ama sohbetini seversin. Sohbeti güzel diye manasız gülümsemeler oluşturur yüzünde. Hoş sohbet eden birileri olur da girdiğimiz sohbet sitesi içinde denk gelirse aklımızda, fikrimizde kalır. He, yukarıda yazdığım şeylere gelince. Yaradan sevgisi hariç, hepsine bu alanda denk gelebilirsiniz. Gönülden sevmek yetenek işi. Birini görmeden, sesini duymadan gönülden sevebilirsiniz burada. Demedi demeyin sonra. İşte o zaman burada gönülden sevdiğinle birlikte olmadığın anlarda, aldığın nefes anlamsız gelir.

Güzel Chat Sohbet Sevenler

Evet sevgili SohbetimSen okurları, sizler de güzel sohbet etmek isterseniz. Ya da yeni insanlar tanıyıp, gönülden sevmek isterseniz. Belki bir aşk, belki bir dost yada harika bir sırdaş sizi burada bekliyor olabilir. Bu yüzden şansınızı SohbetimSen.Net adresinde deneyin. Bu günlük hoşça kalın.

Kalbinizden sevgi, klavyenizden SohbetimSen eksik olmasın.

 

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 966 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Nisan 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri