Gurbet chat sohbet

Gurbet chat sohbet

Gurbet Chat sohbet ile herkese selamlar. Bugün sizlere Gurbet Chat odalarından bahsetmek istiyorum. Gurbet deyince hepimizin içine bir hüzün çöküyor değil mi ? Hemen hemen hepimiz hayatımızın bir zamanında sevdiklerimizden, evimizden memleketimizden uzak kalmışızdır.

Ve bu uzaklığın içinde özlem var, hasret var, sevgi var.  Bu duyguların hepsi Gurbet kelimesinin içinde saklı elbet.  İşte bu yüzden Gurbet kelimesini duyunca o hüzün alıp başını gidiyor.

Gurbet Chat Sohbet Siteleri

İnsanlar nerede yaşarlarsa yaşasın. Nerede çalışırsa çalışsınlar her daim özünü bilirler.  Bu öz aslında insanın içinde aitlik duygusudur.

Diyelim ki Anadolu nun küçük bir köyünde doğup büyüdünüz ve işinizden dolayı Avrupa da yaşıyorsunuz . Avrupa nin imkanları o doğup büyüdüğünüz köyden kat ve kat fazla olsada insan daima köyünü arar.

Oraya her daim bir özlem duyar . İşte bu insanın içinde ki Öz dür. İnsanlar da bu özü kaybetmemek için her zaman her daim iletişim halinde olmak  isterler .

Bu iletişim araçlarının başında da Sanal sohbet geliyor elbette.  İnsanlar burada hem Kendi arkadaşları hem Kendi memleketlerinin özlemini dindirmeye ve bu sayede  özünü korumaya gelirler .

İşte bu sayede Gurbet ile oluşan hüznü azda olsa dindirmeye çalışırlar.

Sizde özünüzu kaybetmeden sohbet etmek içiniz de oluşan Hüznü az da olsa dindirmek istiyor iseniz hemen sitemize giriş yapmanız yeterli. Orası neresi mi ? Tabiki de wwwwsohbetimsen.net odası.  Hepinize şimdiden keyifli sohbetler. 🙂

Gurbet Chat Sohbet

Gurbet Chat Sohbet

Gurbette Sohbet

Kıymetlimin dediği değerler saygısına kesinlikle katılıyorum. Lakin gurbet ellerde olup sohbet siteleri ne giren  bir çok userimizin olduğunuda hatırlatmak isterim.

Bu insanlar vakti geldi bizimle tek yürek oldu. Vakti geldi derdimizle harmanladı. Bizlerde sevgili gurbet sohbet eden arkadaşlarımızın. Vatan hasretini anlayış ve sevgiyle gidermeye çalışıyoruz.

Şimdi diyoruz ki dünyanın neresinde olursanız olun. Haftanın her günü. 24 saat boyunca kesintisiz sohbet edebilme imkanı. Kilometrelere takılma. Derdinin dermanı belki burada.

Burada radyoda şarkılar dinlerken gurbette sohbetin dibine vuracaksınız. Dibine vurduğunuz muhabbette illa sizi bağlayacak birşey vardır. Ya bir insan bağlar sizi yada güzel bir karşılama. Şimdi jaws

yeni insanlarla tanışma zamanı geldi. Hadi sizde gurbetten bağlanın bu sohbete…

 

 

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Avrupa Sohbet Siteleri

Almanya Sohbet Siteleri

 

Hollanda Sohbet Siteleri

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 830 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Mart 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri