Güvenilir chat siteleri

Güvenilir chat siteleri

Güvenilir chat siteleri diye yazdim google amcaya birçok adını bilmediğimiz fakat reklamlarıyla nam yapmış chat siteleri çıktı karşıma.
Aslında üzerine basa basa diyorum. Bir canlı sohbet ortamı içinde insanın güvenliğini ancak kendisi sağlar. Kalkar sen şahsen cep telefonu numaranı verirsen ve sonra bu site güvenilir değil dersen yapacak birşey yok.
Fakat yeni arkadaşlık siteleri platformları genel olarak rakam paylaşmayı yasak hale getirmiştir. Kolaylıkla skype cid. ile başlayan kısımlarını ve tek rakam yada harf paylaşımı yapılamaz. Rakam olarak hiç bir paylaşım yapılamaz.
Genel olarak bildiğimiz sanal sohbet siteleri bu şekilde işler. Hani güvenilir sohbet diyoruz ya insanlar platformlarını kurarken userlerin güvenilir ortam anlayışını düşünüyor.
Zira biz insanlar zaman zaman kural çiğniyoruz.
Hal böyle oluncada buluşma noktası halini alıyor bu platformlar.
Yani evli olanlar eşleri ile bir aradayken bile gelip bu alanda arkadaş arıyorum diyebiliyor.
Kimisinin eşi bu duruma şikayet ederken. Kimininde borsa düşkünlüğü olduğu için elinde telefonla borsada sanıyor birşey demiyor.

Yeter ki sen chat iste bahane çok bu alana girmeye.

Güvenilir chat siteleri

Aslında hepimiz bil hassa biz bayanlar her hususta güvenilirlik ararız. İşte, evde, çocukların okullarında. Fakat iş güvenilir sohbet uygulamalarına gelince bir çok insan facebook twitter gibi görmediği için bu alanı daha bi hassas.
Hani facebook filan şimdi sosyal ağ platformları içinde herkese normal gelirken. Bu alanda sadece nick bazlı oluşu ve eşler tarafından kontrol altında tutulmayışı insanlar arasında zaman zaman garipsenmeye sebep oluyor.

Güvenilir Chat Siteleri

Güvenilir Chat Siteleri

Güvenli chat

(Angaralı)-Hey arkadaşım hoş geldin.
(Hey)- Hoş buldum teşekkür ederim.
(Angaralı)- Tanışalım mı hey?
(Hey)- Tabiki ben Seda siz Angaralı?
(Angaralı)- Bende mert Seda memnun oldum.
(Hey)- Bende memnun oldum. Ankara nın neresinden? Ben Almanyadan.

Kısa bir örnek söyleşi paylaştım sizlerle. Hey arkadaşımızın asıl adı Leyla ve Almanyadan değil. Admin olan arkadaşlar giriş şehrinden zaten şehrini direk olarak olmasada en yakın baz istasyonu ile saptarlar.

Fakat Leyla bunu bilmediği için Almanya dedi. Aslında baz istasyonu Ankara.
Zaman zaman gerekse bu alanda korkularından gerekse başka bir kimliğe bürünmek için insan isim değişir. Şehir değişir. Tabiki bu benim gibiler için geçerli değil. Benim her şeyimi bizzat sanal dünya bilir.
Ben saklı gizli şeyleri sevmem. Neysem oyum.
Şöyle düşünün bir kadın Sohbet Odaları nda kendini ifşa etmek isteseydi zaten yazılı arkadaşlık sitemiz olan Sohbetimsen’i tercih etmezdi. Facebook, twitter gibi birçok alanda hizmet veren yerler var. İsim soy isim telefon ve benzeri şeyleri alalen paylaşan alanlar.
İnsanların aldığı güvenlik kendisi için budur. Hey belkide başka nickte tanınan bir userdir.
Fakat başına gelen şeylerden saklanarak bu şekilde uzaklaşa bilir. Ben bu şekilde nick değişimi tavsiye etmesemde kimsenin gerçeğini bilmeden yargılayamam.
Güvenli chat konusunda sanırım kendimi ifade edebildim. Bugünlük veda ediyorum. Bir dahaki sanal sohbet siteleri makalemde buluşmak ümidiyle. hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 3377 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 22 Eylül 2021

5 Yorumlar
eSs

Seviyeli sohbet ortamı en güzel arkdaşlıkların kurulduğu muhabbetin olduğu en güzel eğelenceli güvenilir olan güzel seviyeli ortamın tek adresi Sohbetimsen.net hepinizi bekleriz

GiZeMLi

Aynen öyle güzel olmuş Emeğinize sağlık teşekürler..

Ela

Emeğinize sağlık güzel olmus

Hasret

Çok güzel bir ortam emeğinize sağlık teşekkürler

Gamzeli

Emeğine sağlık çok güzel bir yazı ve çok güzel bir ortam oluşturmuşunuz

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri