Güvenilir sohbet

Güvenilir sohbet

Güvenilir sohbet bugün konumuz. Hayatımız boyunca ilişkilerimizde sorunlarımızın hemen hemen hepsi, her zaman karşımızdaki insana güvenmekle yani insanların güvenini kaybetmesi sonucu oluşur.
Birilerine birşeylere bağlanmaktan  korkar insan. Kendilerini yeterince güven içinde hissedemeyen sohbet odaları sakinlerinde aynı şekildedir.
Oluşan güvensizlik kıskançlık oluşturur. Bilâkis karşınızda sohbet ettiğiniz illa sevgiliniz olmasa bile kıskana bilirsiniz.
Reel hayatınızda eşinizi, bir yakınınızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Fakat sanal chat alanlarında eşiniz dahi olsa kontrol etmesi mümkün değildir.
Bu gerçekte tüm korkularınızın ana kaynağının ortaya çıkmasını sağlar. Isteseniz bile güven duygusu bir türlü gelişmez ve bu alanda her yaptığınızın doğru olduğunu düşünür hal alırsınız.
Oysaki doğru değil bu hale gelme sebebiniz sadece güven duygusunun olmayışıdır.

Güvenilir sohbet

İnsanları yaradan Rabbim her kulunu farklı özellikte yaratmış. Beş parmağımızın beşi bir değil hepimiz biliyoruz.
İnsanlarda bir değil. Gerekse sohbet odaları söz konusu gerekse reel sohbet hayatımız söz konusu.
Başkalarında kaybettiğimiz güven duygusunu bir başkasından sakınmak ne kadar doğru tartışılır.
Sizin hayallerinizi yok eden başka biri şu anda karşınız da olan bambaşka birisi.
Evet insan aynı insana yeniden güvenemiyor bunu denemiş birisi olarak yazıyorum.
Fakat yeni insanlara bir şans verip onlara inana bilirsiniz. Bu kez belki sizler yanılmazsınız. Belkide bu kez karşınızı gerçekten bir insan evladı çıkar.
Hayatta keşkeleriniz hiç olmasın desemde illaki bir şekilde keşkeler hepimiz yaşıyoruz. Dilerim o keşkeleri zor zamanlar geçirirken değilde. Keşke daha fazla sevebilseydim şeklinde kullanırsınız.

Güvenilir Sohbet

Güvenilir Sohbet

Güvenli sohbet

Şimdi yeniden güvenmeyi deneme zamanı. Kendinizi ancak güvenilir sohbet siteleri içinde kendiniz güvende edebilirsiniz. Her daim dediğim gibi bu alanda güvenli olan ancak sizsiniz kendi güvenilirliğini kendin sağlayarak başla bugün hayatına.
Daha sonra yeni insanlarla tanışmaya başla.
Ben sohbetimsen sitesinin güvenli bir alan olduğuna kefilim. Eğer sizde kendi güvenilirliğinizden emin iseniz zaman kaybetmeden www.sohbetimsen.net adresine aramıza gelin. Yeni insanlarla tanışıp yeni bir ortam edinin. Sizlerde davetimize icabet edin. Pişman olmayacaksınız emin olun.
Bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle…

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yeni Sohbet Siteleri

Seviyeli Sohbet Odaları

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 3207 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Eylül 2021

6 Yorumlar
Ayşe

Güzel yerlere gelmeniz dileğiyle. Güzel ortam ben sevdim tavsiye ederim

NeFeSiM

Evet güvenilir bir ortam, emeginiz icin tsk ederiz.

Selin

Güvenilir bir ortam teşekkürler yüreğinize sağlık

SiBeL

Düzen özeni özen de güveni getirir beraberinde isini düzgün yapan arkadaslarimiz bizlere özenli yaklasiyorlar böylece güven olusuyor Tesekkür ederim size güvenebilmemi sagladiginiz icin

Erroneous

Düzgün arkadaşlıkların sitesi

Özel Sohbet Odaları - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] değişik olan, dikkate değer olan. Şimdi bakalım peki bu manalar SohbetimSen’de güvenilir sohbet ederken yerini buluyor […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri