Yeni sohbet platformu

Yeni sohbet platformu

Yeni sohbet platformu içinde bugün yeni bir bayan arkadaş tanıdım. Harika bir sohbetle dostluk kurabileceğimiz garanti olmuştu.
Tüm kızlarla sohbet siteleri içinde olan muhabbetler gibi sahte olmayan bir sohbete birlikte ev sahipliği yaptık.
Sohbet odaları içinde edebiyat sohbet kanalları yada felsefe sohbet alanlarınıda chat yaparken güzel bir kitap tavsiyesiyle andık.
Biliyorum ki insan hayat dolu birine dönüşmek istiyorsa bol bol kitap okumalı. Çünkü kitaplar insana kalbini açmayı her seferinde daha fazlasıyla öğretiyor. İnsanlar bu hayatta kalbini açtığı kadar mutlu olur.
Emin olun şuan bu yazımı okuyan herkes mutlu olmayı hak ediyor. Kızlarla sohbet sitesi içinde bir bayan arkadaşla chat yaparken bu zevk alacağımı söyleseler inanmazdım.
Zira chat siteleri içinde kadın kadının düşmanı rolunu almış adeta. Neyse ben edebiyat sohbet siteleri anmışken bayanlarla sohbet konumuz olan kitaplara döneyim.

Yeni sohbet platformu

Bayanlarla sohbet içinde benim gibi kitap sevenler varmış. Birbirimizle okuduğumuz kitapları ve içeriklerini paylaşmak büyük keyifti. Helen Fielding Bridget Jones’un günlüğü bende herkese tavsiye ederim. İlk adını andığınız kitap oldu. Biz kadınlar bizimle hikâyeleri aynı olan kitapları galiba kendimize bir destek sayıyoruz.
Bu kitabın içinde hepimizden bir parça var. Zaman zaman delicesine komik, ama her sayfasında zeka fışkıran gözlemlerle dolu.
Kendi renkli gözlüklerinizle bakın etrafınıza çok şeyin değiştiğini farkedeceksiniz.
İnanın bu kitabı okuyunca günlük hayatınızdaki uğraşıp durduğunuz şeyler öyle güzel yüzünüze vuracak ki.
Bu benmiyim diyeceksiniz. Benimle aynı kitapları okuyan bu kitabı bana ziyadesiyle hatırlatan yalnız değiliz diyen bayan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.
Hem harika bir Sohbetverdiği için, hemde kadın kadına desteğin hala sanal ortamda varlığını kanıtladığı için.

Yeni Sohbet Platformu

Yeni Sohbet Platformu

Sohbet platformu

Her bir platformda bugun yemeyi bırakırsam yarına iki kilo veririm diyenler var.
Yüzümde kırışık varmı diye hergün aynaya bakanlarda var.
Hadi bakalım kendiniz olma zamanı bu Sohbet platformu senin icin biçilmiş kaftan.
Sende giy artık bakalım bu kaftanı. Bu aileye senin gibi bir birey nasıl yakışacak. Her telden seni mutlu edecek insanlarla tanışma zamanı.

Adresimiz www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2733 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2021

4 Yorumlar
Elanur

Sohbet platformu artık hayatımızın bir parçası haline geldi o yüzden sohbeti de en güzel yerde yapmak en doğal hakkımız ve burasını gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim

Sanem

Harika, sicacik ve güvenilir bir Ortam.. emeginiz icin cok tesekkür ederim.

Azra

Güvenilir kaliteli seviyeli samimi bir ortam ve arkadaşlıklar harika çok teşekkürler emeğinize sağlık

Selin

Sohbet siteleri çok var ama sizin sohbet sitenizin farkındalığını anladım güvenilir kaliteli eğlenceli seviyeli ve her zaman tercihim sizin bu güzel sohbet siteniz emeğinize sağlık arkadaşlarımada tavsiye ediyorum çıkın çıkın gelin SOHBETİM SEN. NET E hepinizi bekliyoruz bu güzel ortama

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri