Yeni sohbet siteleri

Yeni sohbet siteleri

Yeni sohbet siteleri her şeyin yenisinin olduğu gibi bu alanda da yenichat tanıtımı. İnsanlar yeni tanıdıklara insana güvenemez ilk etapta.
Ama güvendiği insandan beklemediği tepkileri almak, insanı fazlasıyla üzer. Çünkü o insan-ı seviyorsundur ve sana laf söylemesi seni gayet güzel sarsar.
Buralarda güvenin cam kırıklarıyla dolar. Ruhuna ufak cam kırıkları zedeler verir. Fakat bu bu alan yeni diye değil, önemli diye olur. Sonra verdiğiniz öneme kendiniz kızarsınız. Bazen güldüren hayat zaman zaman nasıl aldatıyorsa bedava arkadaşlık siteside aynı şekilde ağlatır.

Reel hayatınızda farksızdır. Fakat insanlar burayı sanal gördükleri için sanal diye herşeyi kolaylıkla yapabilecekleri düşünürler.
Karşındaki bir insan hep bunu unutup robotmuş algısı oluşur. Ve ona göre davranılır. Duyguları vardır, hisleri vardır yada benzeri bir kavram oluşmaz.
Her birey aynıdır diyemem ama genel olarak öyle oluşan kavram  yeni sohbet alanında.

Yeni sohbet siteleri

Zamanla insan eğer alışır ve severse burada insanları aile olmayı kabullenir. Sevgi bambaşka şeydir ki o yumuşaklık bencilliği artırabilir.
Ve anlarsınız ki burası sadece sanal bir alan değil.
Sevebilen duyguları olan insanlar var karşında. Yaktığın canı ancak canın yandığında anlarsınki karşındaki bir insan etten kemikten unutma.
Burası yeni sohbet alanı diye umursamaz olamazsın.
Üstelik kimsenin insanlığını sorgulayamazsın. Belki vardır hatalar ama herşeye de bir çare elbette vardır. Allah geçmeyecek can acısı vermesin.
Lakin hiç kimse unutmasın ben kimsenin insanlığını sorgulamadımsa yazılan iki kelimede iki nick geçti diye kimse benimde insanlığını sorgulayamaz. Herkes bunu kulağına küpe yapsın.
Ders dediğin şey yaşanarak alınır. Fakat alınan ders gerçekten sana ders olduysa önemli yol almışsın demektir.
Bir kulağından girip öbür kulağından çıktıysa sen bedava sohbet siteleri içinde hiç ders almamışsın demektir.
Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla!

Yeni Sohbet Siteleri

Yeni Sohbet Siteleri

Yeniden sevebilmek

Kırıldığınız değer verdiğiniz insanı yeniden sevebilirmisiniz seviyeli sohbet ederken? Elbette hatalar kullar için karşındaki hata ederken sohbet siteleri içinde diye etmişse ve hatasını kabul edip haklısın diyebilmişse özür dilemeyi kabul etmiş demektir.
Özür dilemek en büyük erdemdir. Ve bu erdemli davranışa nail olan insanda affedilecek insandır. Fakat bu kez senin kıymetini bilebilecekse.
Sadece senin değil kendininde bazen fevri davrandığını anlayabildiyse işte o zaman daha sıkı bir sevgi oluşabilir aranızdaki bağda.
Çünkü her bir birey kaybetme korkusu yaşamıştır.
Demem kısaca şu ki;
Siz siz olun birisiyle yeni sohbet sitesinde tanıştınız diye yada sizinle çalışıyor diye emri vakiler yağdırıp onu rencide edemezsiniz bilmeden bile olsa.
Yada yaktığınız can gibi canınız yanınca kaçamazsınız.
Evet silip engellemek çok basit önemli olan onu yapmak değil değersize yaparsınız fakat ya değerliyse karşındaki.
Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın dilerim.
Herkesi, iyilerle karşılaşmak için www.sohbetimsen.net’e beklerim.

Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1244 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 28 Temmuz 2021

16 Yorumlar
Gizemli

Âmin Güzel Makala emeğinize sağlık Çok doğru sözler

Nisa

Sevgi saygı oldukça ailede olunur güzel bir makale olmuş

Ahmet

Sevgi saygı oldukça ailede olunur güzel bir makale olmuş

Zerda

AMİNN DOĞRU SÖZ ALLAH HEPİMİZİ İYİ VİCDANLI SAYGILI GÖRGÜLÜ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH DİLERİM KARŞINDAKİ İNSAN HAKEDERSE DEĞER VERİLMELİ YANİ DEĞER VERDİĞİNİ SEVDİLDİĞİNİ ANLARSA VE BİLİRSE SEVGİ YÜREKTEN OLMALI YALANSIZ DOLANSIZ GERÇEK SAMİMİ İÇTEN DUYGULARLA İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞMAK DİLEĞİYLE GÜZEL GÜNLER DİLERİM

Emin

Güzel olmuş tsk 😊

Merve8

Güzel Makale :))

MeLda

Harika olmuş emeğinize sağlık..

Deniz

Evet çok doğru sözler anlamlı bir makale olmuş AMİNNN ALLAH HERKESİ İYİ VE HAYİRLI İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN MERHAMETLİ VİCDANLI SEVGİ SAYGI DEĞER VE KIYMET BİLEN İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN HİÇ KİMSE YAPTIĞI HATALARDAN YADA YANLIŞLARDAN DOLAYI KÜÇÜMSENMEMELİ HOR GÖRÜLMEMELİ HİÇ KİMSE DÖRT DÖRTLÜK DEĞİL DİR HERKES HATA YANLIŞ YAPAR ÖNEMLİ OLAN YAPTIĞI HATALARI FARK ETMEK VE BİR DAHA YAPMAMAKTIR ALLAH HEPİNİZİ İYİ VE HAYİRLI İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN HUZUR VE MUTLULUKLAR DİLERİM HEPİNİZE SAĞLIKLI HUZURLU ÖMÜRLER DİLERİM

KaKTüS

Guzel.bir makale olmuş anlayanaaa emeginze sağlık.

ZeuS

emeğine yüreğine sağlık admin

Berkay

Yine tam yerinde ve de güzel bir makale keyifle okudum emeğinize sağlık

Serra

Emeğine sağlık yine çok güzel olmuş

hasan

Kalbi gıbı kanalı da güzel dostum azad emegıne saglık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri