Hoş sohbet odaları

Hoş sohbet odaları

Hoş sohbet odaları ile herkese merhaba. Bugün 24 Kasım Çarşamba sevgili öğretmenlerimizin günü. Sohbet odaları içinde bulunan ve şuanda bu makaleyi okuyan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Eserlerinin üzerinde imzası olmayan yegâne sanatkârlarımız öğretmenlerimiz. İyiki varsınız yeni neslin en güzel eserlerini yetiştiren güzel insanlar.

Bu güzel günde beklemem diyen her öğretmenin bir beklentisi illa vardır. Hediye olur, güzel bir söz olur yada çocuklarından güzel bir armağan resim.
Çocuklarımız eskisi gibi kutlayamasada özel programlarla onun en basit beklentisini bir şekilde eminim karşılıyor.

Gerçek olan şu ki bizlere zaman zaman evde ailemiz tahammül edemezken. Öğretmenlerimizin azimle bizi eğitmeleri zaten en büyük taktiri hak ettiriyor.
Şimdi kendi kendinize ne işi var öğretmenin bizim aramızda hiç işi mi yok chat siteleri içine gelsin diyorsunuz.
Neden öğretmen insan değil mi? Derdi, tasası, neşesi olamaz mı?
Hayat bu ben din kültürü öğretmeni olan bir çok  mobil sohbet eden biliyorum.

Hoş sohbet odaları

Belki inanmayacaksınız fakat ben cami hocasının bile aramızda zaman zaman olduğuna şahit oldum. Kaldı ki eğer mesleği yalan değilse.
Konumuza sevgili öğretmenlerimizi yad ettikten sonra devam ediyoruz.

Hoş Sohbet Odaları

Hoş Sohbet Odaları

 

Şimdi sizlerle güzel bir bilgi paylaşımı yapmak istiyorum.
Ben düzenli olarak evsel atıklarımı  topluyorum. Ambalaj atıklarını, camları, kağıtları yada benzeri aklınıza gelen ne varsa.
Eskişehir sohbet siteleri chat yapanları bilirler belirli günlerde toplanırdı. Şimdi ise belirli yerlere şifreli konteynır kondu.
Şükür ki,  buna 81 ilimiz duyarlılık göstermiş sevgili chat sever birisi bizlerle paylaştı. Şahsen gerçekten Türkiye adına sevindim.

 

Hoş chat

Artık 2021 senesinin sonuna gelirken. Devletin düzenledigi atıklarla ilgili 81 ilimizde başlayan proje gerçekten harika A101, Bim, Migros gibi büyük şirketlerinde destek vermesi harika birşey.
Atıklar geri dönüşümle yeniden kazandırılıyor.
Bu duyarlı davranışı da gerçekten kutlamak lazım.
Biz çılgın sohbet ederken günlük olaylar konular işte bu şekilde birbirimize ulaşıyor. E aile olmakta bunu gerektiriyor.
Hayat paylaştıkça güzel. Bunu unutmadan hareket edelim her daim. Ve hoş chat yaparken böyle güzel bilgileri paylaşmak gerçekten onur verici.
Daha fazla sizide yormadan her bir bireyimizi duyarlı vatandaş olmaya davet ediyoruz. Duyarlılığımızı arttırmak için www.sohbetimsen.net ile hayat paylaştıkça güzel diyoruz ve veda ediyoruz. Hoşçakalın.

Bunlarıda okuyun:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1104 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2021

1 Yorumlar
Selin

ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ DAHA İYİ DAHA BAŞARILI GELECEK NESİLLER YETİŞTİRECEKLERİ İÇİN EĞİTİMİ İÇİN ŞARK GÖREVLERİNE GİDİP ORALARDA VEFAT EDEN ÖĞRETMENLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN DİLERİM SAYGIYLA ANIYORUZ ÇOK GÜZEL MAKALE OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER BİZİM BURADADA VAR EVSEL ATIKLAR İÇİN HATTA GİYSİ KUTULARIDA VAR İNSANLAR GİYMEDİKLERİ ESKİ KIYAFETLERİ BU KUTUNUN İÇİNE KOYUYORLAR DURUMU İYİ OLMAYANLARA BU SAYEDE KATKIDA BULUNMUŞ OLUYORLAR HAYATTA KALMAK BAŞARILI OLMANIN BİRİNCİ KURALI MÜCADELE VE SABIRDIR SAĞLIKLA HUZURLA KALIN,

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri