Hemen Sohbet Siteleri

Hemen Sohbet Siteleri

Hemen sohbet siteleri makalemizle herkese merhaba. Bugün biraz geçmişimizin güzel çocukluk oyunlarının konusu üzerine sohbet ettik. Uzun eşşek erkek sohbet edenlerin gözdesi iken biz kadınlar yedi taş oyununu gözdemiz etmişiz gibi görünüyor. Ben şahsen seviyordum çocukken yedi taş oynamayı.
Ama bak çelik çomak oyunu seven hanımlarda varmış. Ben hiç oynamamıştım ama tamda benim yaşım zamanının oyunuymuş. Şahsen ben oyunu bugün bahsi geçince internetten izledim.
Ücretsiz sohbet siteleri içinde hiç aklıma gelmezdi bu kadar çocukluğuma ineceğim.
Gerçekten mutlu oldum. Anne babalarımız kapı önünde çay içerken oynadığımız saklambaçlar. Komşuların pasta, börek, kek servisleri. Hele bir komşumuzun meşhur ince bazlaması.
Sonra saklambaç oynarken arkadaşlarla saklandığımız ücra köşelerde anlattıkları korkunç hikayeler.
O korkudan aldığımız haz. Çok bambaşka bir şey.

Hemen Sohbet Odaları

Konumuz her şey olabilir. Vakti gelir çeşitli oyunlar. Vakti gelir güncel haberler. Binbir gece masalı gibi binbir benim sohbet. Bu yüzden her şey burada tadında güzel. Anı yaşamak geçmişi anımsamak. Bazen yediğin yemekler Ramazan muhabbetleri sahura kadar sürer. Sahurda ne yapsam? Peki ya iftara bu menüye hangi tatlı gider?
Daha bir çok soruya yanıtı burada bizimle sohbet ederken alabilirsiniz.
Hayallerinizi paylaşa bilirsiniz. Tatil planı yaparken yardım alabilirsiniz.
Şehirler arası sohbet ederken hangi şehirde neler var örnek alabilirsiniz. Şehir rehberliği edebilir bir çok chat sever. Farklı kültürlerde farklı şiveler görebilirsiniz.

Yazmayı unuttuğum bir sürü heyecan, konu yada aklınıza ne geliyorsa işte. Hayalleri Paris fakat gerçekleri bambaşka insanlar. Ayrıca bir çok şeyi birlikte yad edebilirsiniz. Aynı zamanda ağlayarak anımsar yada gülerek hatırlaya bilirsiniz. Evet bazen diyoruz ki geçmişte yaşamayın. O halde geçmiş  sizin için geçmişte kalsın. Kalmaya kalsın da bazen bazı şeyleri hatırlamak huzur verir insana. Bu zevkten de mahrum kalmayalım.

Hemen Sohbet Siteleri

Hemen Chat Yap

Siz de Hemen Sohbet Siteleri içinde hemen chat yap adresine www.sohbetimsen.net ile girebilirsiniz. Kısacası geçmişinin güzel anılarını yad edebilirsiniz. Tamamen kaybolmuş bir geçmiş yarınları olmayan bir insana çevirmesin sizi.
Bugünlük hoşça kalın. Bir dahaki makalemizde daha güzel cümlelerle bir arada olmak ümidiyle. Hoşça kalın. Bundan böyle herşey gönlünüzce olsun ki siz de sohbetimsen’de kalın.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 994 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2021

1 Yorumlar
Selin

Bizde çocukluğumuzda mahallede arkadaşlarla valeybol ve evcilik oynar ve daha birçok oyunlar oynardık nerde o eski mutluluğumuz insan büyüdükçe dertlerine sorunları hüzünlerde kederleride büyüyor üniversiteyi okumak istedim kısmet olmadı ama olsun yine de sevdiğim bir mesleğim var eski mutluluğumuz çocukluk yıllarımızdaki gibi olmasa da yinede mutluyum her saniye ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN SON NEFESİME KADAR mutlu olmam için nedenlerim var ailem yanımda sevdiklerim arkadaşlarım iş arkadaşlarım akrabalarım ve sevdiğim ve değer verdiğim erkek arkadaşım var hepsinden önemlisi SAĞLIKLIYIM daha ne isteyeyim ALLAHA ŞÜKÜRLER OLSUN HAMD OLSUN ALLAH BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU ÖMÜRLER VERSİN DİLERİM HEPİNİZE SAĞLIKLI MUTLU HUZURLU ÖMÜRLER DİLERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri