Sohbet siteleri ücretsiz

Sohbet siteleri ücretsiz

Sohbet siteleri ücretsiz alanda bugün hepimizin konusu geçmişti. Keşkelerimiz bir çok arkadaş ücretsiz sohbet sitesi alanında toplandık. Sohbet sohbeti açtı derken.

Gecenin ikisi ne ara oldu akşam sekizden anlayamadık.
Bizler şimdilerde daha bilinçli ebeveynler olarak biraz daha özenle davranıyoruz evlatlarımıza.
Evet belki şu an ücretsiz chat yapan herkes bir mesleğe sahip. Fakat bu mesleğe gelene kadar hangi yollardan ve nasıl geçtik. Asıl konumuz buydu.
Kimse padişahın torunu değil bu alanda çocuğunu geçtik.
Kimse el bebek gül bebek büyümemiş. Düş kırıklıkları, keşkeleri üzüntüleri var her birimizin.
Bir arkadaş varlık içinde yokluk çekerek büyümüş harika bir kahvaltı yapmak evinde hobisi olmuş. Açlık ise en büyük fobisi.

Bir arkadaş lise birden sonra okulu bırakmış hemde başarısızlıktan değil. Başarının içinden çalışması için babasıyla çekip alınmış. Kendi kararlarına izin verilmemiş.
Bir arkadaş üniversite okumuş şuanda polis fakat ailesini kurunca adam olmuş. Bekarken kendi çabaları ile okumuş fakat ailesinden oklavayla dayak yiyerek bu hale gelmiş ve hovardaca büyümüş. Şimdi harika bir aile babası. Ama onuda aile babası kıvamına getiren bir kadın var.

Sohbet siteleri ücretsiz

Biz hepimiz ücretsiz arkadaşlık siteleri içinde tanıştık yıllar evvel. Belki inanması güç gelecek ama bir aile olabilmeyi başardık. Reel hayatımızda hayat şartları bir araya gelmeye izin vermedi.
Fakat biz reel hayatımızın bir olabilmesi için illa yüzeysel olarak birlikte olmamız gerektiği kuralını asla benimsemedik.
Biz böyle zaten birbirimizin reel hayatındayız. Eşler birbirini tanıyor. Vakti geliyor hep birlikte sonu gelmeyen sohbetler ediliyor.
Mesela benim bile kabul edemediğim gerçekleri bu muhabbet esnasında kabul etmemi sağladı arkadaşlar.
Benki dört dörtlük bir ailede yetişmedim. Heleki bunu eşim yanında asla dillendirmedim. Fakat arkadaşlık sitesi içinde milli voleybol takımı içinde olmama yada milli bir judocu olmama engel ailem olduğunu farkettim, daha doğrusu kabul ettim.
Yada evlenmeden önce üniversiteye gitmeme izin verilseydi. Şuan başka hayatlarda huzur olabilecek olmam gerçeğini artık kabullendim.
İnsanların hayatında olmasa çok güzel keşkeler. Fakat bizlerin evladına ne keşke armağan edeceğini bilemeyiz.

Kimse bilerek yapmamıştır. Diye düşünüyorum. Fakat bazen gördüklerim ve duyduklarım bilerek isteyerek yapıldığını gösteriyor. Dilerim herkes geleceğinde evlatlarına keşkeler bırakmasın.

Sohbet Siteleri ücretsiz

Sohbet Siteleri ücretsiz

Hemen sohbet

Sizlerde bir aile olmayı başara bilirsiniz. Sizinde kabul edemediğiniz yada göremediğiniz  gerçekleriniz vardır.
İnanın bana bazen kabullenmek gerek. Yoksa bazı sorunların kendi içinizde farklı şekilde büyümesine sebep oluyorsunuz.

Sizde hemen sohbet et tercihiyle www.sohbetimsen.net adresinde aile sohbetine bayılacaksın.
Bugünlük hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1305 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Kasım 2021

1 Yorumlar
aSe

Emeginize saglik .

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri