Türkiye sohbet kanalları

Türkiye sohbet kanalları

Türkiye sohbet kanalları makalemizle herkese merhaba. Türkiyede bu günlerde güncel sohbet konusu maddi edilen zararlar. Geçim sıkıntıları ve benzeri şeyler. Elektrik su doğalgaz zamları. Markette beş litre yağın fiyatı.
Evet bu arada sohbet kanalları konusu bunlar olsada. İnsanlar kendini reklam etmekten hala çekinmemekte.
Modern pazar diyorlar hiç duydunuz mu bu günlerde sanalın yeniden gözdesi halini aldı.
Fakat görüyorum ki sanal sohbet siteleri içinde biraz farklı anlaşılması oluyor. Modern pazar diyince benim sanal alışveriş geliyor aklıma. Her sey modern adı altında sanala döküldü çünkü. Çamaşırından, domatesinden, herşeyi artık sosyal bir alandan temin edebiliyoruz. Getirleri, görüşleri var.
Bunun yanı sıra insanların kendilerini afişeleri var. Yemekte pat face de afiş. Eğlencede hop twitterda reklam. Sevgilisiyle öpüşüyor instagramda. Haya rafa kalktı. Özel diye birşey kalmadı.

Türkiye sohbet kanalları

Eskiden insanlar saklardı. Örneğin biz bekarken bile hayatımızda olan sevgililerimizi saklardık. Hoş ben saklamazdım bekar insanım kime ne diye ama hakkımda dedi-kodu hiç bitmezdi.
Şimdi evli adam diyor sevgilim diye. Ablası biliyor, bacanakları biliyor. Resmen aldatılmaya izin veriliyor.
Ama iş insanın kendine dönünce kimse aldatılmaya kabul edemiyor.
Geçen şahit oldum facebook messenger mesajlaşma alanında. Biri ekran görüntüsü atmış. Adam kadına  yazılı istismarda bulunuyor. Kadın sadece böyle şeyler sevmediğini engellemek zorunda kaldığını söylüyor. Gülerek konuşma devam ediyor.
Evet internet hakkıyla kullanılır ise harika. Fakat bu şekilde kullanım şeklini saptırmak gerçekten Türkiye için büyük bir kayıp.
Neden bu konuyu Türkiye chat içinde dillendirdime gelirsem eğer. Sosyal ağlarda hiçbir ülke Türkiye kadar reklam edip kendini paylaşım rekorları kırmıyor.
Evet hatıralar çok güzel. Fakat fazlası insanlarda farklı şeyler yaratıyor asla bunu unutmayın.

Türkiye Sohbet Kanalları

Türkiye Sohbet Kanalları

Ülkeler arası chat

Sadece Türkiye chat alanı olmadığımızı bir kez daha hatırlıyoruz. Ülkeler arası mesafeleri yok etmekte uzman sosyal sohbet alanı olmaktan gurur duyuyoruz.
Sizleride ülkeler arası chat yapabilmek için www.sohbetimsen.net adresine davet ediyoruz.
Bugünlük hoşçakalın. Hatamız oldu ise affola sadece biz gördüklerimizi yazdık. Bazen küçük önlemler bir çok belayı baştan sağar. Bunu unutmayarak ve yaradandan gayri kendimizi ancak kendimiz koruya biliriz mantığıyla davranmanızı temenni ediyoruz.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1033 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2021

1 Yorumlar
Selin

Her konuda doğru söylüyorsunuz ALLAH HAKKIMIZDA HER İŞLERİMİZİN HAYİRLISINI NASİP ETSİN DİLERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

Cevap bırakın