İslami sohbet siteleri

İslami sohbet siteleri

İslami sohbet siteleri hepinize merhaba. Bugün size İslami chat odalarından bahsetmek istiyorum.  İslam denince hepinizin aklına tabiki de ilk başta hoşgörü geliyor.
Çünkü İslam dini tüm canlılara hoşgörü ile yaklaşmaya adanmış Bir din olarak indirilmiş.  Hoşgörü ne kadar da güzel ve anlamlı büyük bir kelime aslında.  Bazen bu kelimenin anlamını veyahut kıymetini bilemez isek te aslında insanin insana karşı en büyük sorumlulukların dan bir tanesi değil midir hoşgörü? İnsanı insana bağlayan en önemli şey değil midir  hoşgörü?
Yaşamlarımız da hepimizin birbirine karşı hataları oluyor elbet. İster bilerek ister bilmeyerek karşı tarafa bir ağır söz ya da yersiz bir davranış yapabiliyoruz. Hal böyle olunca tam da hoşgörü devreye girmesi gerek . Eğer hoşgörü dediğimiz en anlamlı şey devreye girmez ise başlıyor o zaman kırgınlıklar ve kızgınlıklar.
Var mi peki bunlara gerek ? Hepimizin hayatında kırgınlıklar ve kızgınlıklar var elbet .

İslami Sohbet siteleri

Kimimizin bile aylarca yıllarca küs kalıp konuşmadığı eşi dostu arkadaşı akrabası yok mu ? Dinimiz de bile bunun bir açıklaması var bir Müslüman bir Müslümana 3 günden fazla küs kalamaz diye.
Biz ise hoşgörüyü bir kenara bırakıp en sevdiklerimiz ile selam dahi alıp vermiyoruz.  İş bu noktalara geldiği zaman da ne güzel arkadaşlıklar dostluklar akrabalıklar bir anda yıkılıp gidiyor.  Bu olay tabiki  İslami Sohbet odaları içinde de var.
Hatta ve hatta normal hayattan belki de biraz daha fazla . İnsanlar Sanal dünya da sanki bu hoşgörüyü biraz daha kenara atmış vaziyette.
Hal böyle olunca yukarıda da belirttiğim gibi kırgınlıklar ve kızgınlıklar oluyor.  Bunu gidermenin en güzel yolu karşılıklı konuşma ve en önemlisi hoşgörü ile yaklaşma.
Düşünsenize insanlar birbirine sürekli hoşgörü ile yaklaşıyor ve sorunlarını bu şekilde hallediyor.  Sanıyorum ki Hal böyle olunca kimse kimseye ne dargın ne de kırgın kalır.

Islami Sohbet Siteleri

Islami Sohbet Siteleri

Sizde ne olursa olsun ilk önceliğiniz insanlara hoşgörü ile yaklaşmak olsun.  Tabiki de bu hoşgörü olayını sağlayan bunu kendine bir prensip edinmiş Sanal sohbet siteleri de var .
Sitede sizi gelişinizden gidişinize kadar yani burada güzel bir sohbet geçirmenizi amaçlayan sohbet siteleri de var.  Siz de böyle bir sohbet sitesinde hoşgörü ile karşılanıp güzelce vakit geçirmek istiyor iseniz Tam da yerindesiniz.  Www.sohbetimsen.net adresi sizin hoşgörü ile vakit geçirmenizi sağlayan ortamlardan bir tanesi. O zaman buyrun sitemize.  Hoşgörülü sohbetler:)

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 638 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri