Kelebek sohbet

Kelebek sohbet

Kelebek sohbet siteleri makalesiyle herkese merhaba. Bu sohbet sitesi hüznünüze, isyanınıza ve içsel sorgularınıza cevap olacak belkide. Insanların bazen yaraları kapanır sızısı kalır. Kiminin izi kalır, kimileride kapanır. Çeşitli yaraları olan insanlar var aramızda. Acılarını kendince şiirlere döken, okudukları romanların kalplerinde aynı hüznü bulan. Binbir çeşit ve farklı kültür sahibi insanlar bulunuyor ücretsiz chat platformlarında. Sohbetim sen sizi zaman zaman duygusal, bazende heyecanlı bir muhabbete davet ediyor. Evet kafanızı karıştıran bir çok yer gördünüz belki.
Belkide pişman oldunuz benim gibi burada ne işim var diyorsunuz. Ama burada pişman olamayacağınız insanlar tanıyacak. Hatta iyiki tanımışım diyeceksiniz.
İnsanların hayatında olan insanlar nasıl bir değil ise. Bu alanda da aynı şekilde beş parmağın beşi asla bir değildir. Benzer insanlar farklı yapıda karşımıza çıkabilir ve şaşırta bilir.
Ben tahmin edebiliyorum düş kırıntılarınızı fakat denemek hiç bir zaman birşey kaybettirmez.

Kelebek sohbet

Reel hayatta sohbet siteleri içinde geçen hayatta insanlara neler öğretiyor neler. Bazen insan yerine koyduğunuz insanlar tarafından aptal yerine koyulduğunuzu hissedince tek yapmanız gerekenin onu hayatınızdan def etmek olduğunu düşünür ve uygulamaya geçmeye çalışırsınız.
Fakat bunu yapamamışsan seni aptal yerine koyan haklı demektir. Sizi sevmeyenleri ve hatta size değer vermeyenleri geçmişte bırakın. Asla geriye dönüp bakmayın ki. Kıymetiniz anlaşılsın.
Şimdi siz sevgili kullanıcımız kendini yıpratmayan vaz geçip hayatın akışına bir nebze kendini bizimle bıraka bilirsin.
Zaman mekan ayırt etmeden ihtiyaç duyduğun her anda. Geçmişini görmezden gelip geleceğe odaklanarak. Yeni insanlarla tanışma sitesine gelip istediğin kadar insanla tanışıp kaynaşa bilirsiniz..

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Chat kelebek

Günlerce evden çıkmak istemediğin anlarda. Telefon hep yanında ama. Hadi sende facebookda yada instagram da kim kiminle nerede takip etme olayını bırak bir kenara.
Sen kendi keyfinin tadını çıkartmaya bak. Şu evde olduğunuz anlarda sana yalnız kalmanın iyi gelmeyeceği garanti.
Sabaha kadar şarkılar dinleyip ağlamayı bırak. Aynadaki yüzüne sövme, bağırma, sitem etme kendine.
Şimdi herseye bir ara ver ve www.sohbetimsen.net adresinde sohbet et.

Hoşçakalın

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1278 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Ocak 2022

3 Yorumlar
Erroneous

Çok güzel bir makale olmuş sizlere tsk ederim bu güzel ortami bu güzel makaleyi bize sunduğunuz için

Selin

Mükemmel bir yazı olmuş. Herkesi Bekleriz.

Naftalin

Çok güzel bir makale olmuş... Her insan birilerine tesadüf değildir bunu çok güzel anlatilmis emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri