Mynet sohbet

Mynet sohbet

Mynet Sohbet bizlere eski sohbet sitelerini hatırlattı. Uzunca bir dönem önce mynetsohbet fazlasıyla gündemdeydi. Buna istinaden adını anınca malum anımsamamak elde değil.
Benim chat dünyasına girdiğim dönemlerde ve öncesinde çikolata sohbet siteleri ile birlikte mynet çok fazla user sahibiydi. Elbette o zaman ücretsiz sohbet siteleri adı bir nevi ücretli chat sayılırdı. Mynet chat geçmişe götürdü beni birden. Hala eski kullanıcıları bu aramalar ile birlikte chat yapmak isteğinde. Fakat bu aramalar ile su an genelikle haber siteleri önlere çıkıyor.
Aslında sadece haberde değil. Şimdilerde haber sitesi içinde bile chat yapılabiliyor. 🙂
Şaşılacak bir durum ama bu gerçekten böyle. Haber ve chat benim için zıt şeyler olsada insanların baya ilgisini çekiyor. Aslında biraz düşününce Ikiside iletişim ama yinede mantık neden dedirtiyor.
Sizlerde güncel sohbet yapmak istiyor iseniz haber sitesi vs uğraşmayın. Biz sizin için o imkanı zaten sağladık.
Havadan, sudan, kediden, köpekten aklınıza ne gelirse herşeyin muhabbetini yapabilmeniz için fevkalede bir ortam hazır ettik.

Mynet sohbet

Evet eski sohbet siteleri heyecanlıydı. İnsanların henüz bu teknoloji çağla yeni tanışma zamanıydı. Eskiden küfür lamer yine vardı ama bu derece densiz değildi. Edep haya insanlarda daha fazlaydı.
Şimdilerde mobil sohbet seçenekleri çoğaldı ya. Pislik insanlarda fazlasıyla yüz göstermeye başladı.
Fakat kendini temiz tutmaya çalışan kurallarına riayet eden sayılı yerler kaldı. Bu sayılı yerlerden bir tanesi sen sohbet yanı sohbetim sen senin sohbetinin olduğu adres.
Benimseyebileceğin benim diyebileceğin en güzel adres. Evet belki inanması ve inandırması güç şuan bu sözlere sizleri. Fakat yasayıp görmeden nerden bileceksin ki?
İnsanlar bazı şeylerin farklı olduğunu ancak yaşayıp görerek anlarlar sizlerde bu farkı anlamak için önce ücretsiz chat ile bizimle sohbet etmelisiniz.
Farkı ancak öyle anlaya bilirsiniz…

Mynet Sohbet

Mynet Sohbet

Eski mynet

Eski zaman muhabbetlerini bilenler. Eminim benim kadar eski mynet chat sohbet özlediler. Fakat şimdi onlara geçmişi aratmayacak. Kural ve kaidelere dikkat eden insanı geldiğinde kalmaya teşvik edebilecek bir adres.
Bu adresi en güzel şekilde değerlendireceğinize ve kıymet bileceğiniz eminim. Bizler de sizlerin güvenliği ve düzeni için elimizden geleni yapmaya özen göstereceğiz.
O halde sizde eski mynet chat aramamak için www.sohbetimsen.net adresine gelecek ve kurallar dahilinde muhabbetinize bakacaksınız. Hoşçakalın…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1064 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Ocak 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri