Sohbet burada

Sohbet burada

Sohbet burada keyfi yapmak isteyen herkese merhaba. Muhabbetin, keyfin, gır gırın, şamata ve kahkahanın nerede olduğunu sakın unutmayın. Aradığınız her şey maximum hizmet garantisiyle güvenilir sohbet kanallarında.
İnsanlar chat yaptıkları alanda öncelikle güvenmek isterler. Eğer o güven duygusu oluşmuş ise başka şeye gerek yoktur ilk etapta. O güvene dayanarak insan kendini orada güvende hisseder.
Örneğin bir çocugun anne yanında kendini güvende hissettiği gibi…
Çünkü genel olarak bizler birşeyleri paylaşmak, eksik olanı tamamlamak için chat hayatında varızdır.

Örneğin;
Sende iyi bir dinleyici eksikliği vardır. Her sey güzel olabilir hayatta fakat kadınlar  konuşma ihtiyacını karşılamaları gerekmektedir.
Bunu iyi bir dinleyici ile sohbet chat odası içinde yapabilirsiniz. Yada bir aşka ihtiyacınız vardır. Bilemedin sıkı bir sırdaşa.
Evet bir arayış olarak görmeyin illa olan bu ihtiyacınızı. Çünkü sohbet bir arayış değil ancak ihtiyaçtır.

Yazılı sohbet ağlarında şu an bizimle değilsede her hangi bir sosyal paylaşım ağında bu ihtiyacı  gayrı ihtiyarı şekilde gideren bir çok insan var.

Sohbet burada

Aslında biz insanlar hayatlarını zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda sürdürür bunlar barınma, beslenme ve giyinmek. Hayatımızda olmazsa olmazlarımız. Lakin biz insanlar hayattan her zaman fazlasını istedik. Yaradan da hep bize fazlasını verdi. Bizler bu ihtiyaçların içine gayrı ihtiyaç olarak interneti ekledik.

Elimizden geldiğince her noktasını değerlendirdik. Bu noktalardan bir taneside chat.
Hani az evvel ihtiyaç dedik ya. Aslında maddi ihtiyaç harici insanın ruhani ihtiyaçlarıda yaşamında önemli yer kaplar. Hani çok zengin olursun fakat sağlığın yerinde değildir. Yiyip içemezsin. Birde yokluktan yiyemeyen vardır fakat sağlığı yerindedir. Midesi taştan ötesini öğütür.

Ruh hali iyi olmayan bir birey herşeye sahip olsada bir işe yaramaz.
Peki ya ruh hali insanın nasıl iyi edilir. Ihtiyaçdır dediğimiz sohbeti icra ederek. İnsan yükünü hafifletir. Derdini paylaşır ve paylaştıkça dert azalır.

O yüzden bazen maddi ihtiyaçları gidermek insan için yetersiz kalır.
Yanı sıra olan ihtiyaçlar www.sohbetimsen.net adresinde karşılanır. Her sey maddiyat değildir…

Sohbet Burada

Sohbet Burada

Chat

Zaman mekan ayırt etmeden sizlere değer veren insanlarla birlikte sizde güzel bir söyleşi edin.
Bugünlük hoşçakalın. Bir dahaki makalemizde daha güzel cümlelerde buluşmak ümidiyle.

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 395 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2022

1 Yorumlar
Kaliteli chat odaları - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet odaları

[…] bırakın. Elbette korkular her zaman var oluyor. Fakat zamanla o korkularda geçiyor. Endişeler sohbet burada ile yerini mutluluğa bırakıyor. Sende istediğin an, her yerden, yedi gün yirmi dört saat […]

Cevap bırakın