Kızlarla chat

Kızlarla chat

Kızlarla chat makalemizden herkese merhaba. Kız çocuklarında merak bi hassa chat üzerine küçük yaşta başlıyor. Şimdilerde chat oyunlarda, ebada ders esnasında, yada her hangi bir bilgi paylaşım platformunda youtubeda dahil online olarak mevcut durumda.
Şahsen ben yedi yaşında kızımı chat alanlarından uzak tutmaya çalıştıkça onun farklı insanlarla bilgi paylaşımını yazılı chat üzerinden yapmanın hem fazlasıyla dikkatini çektiğini hemde hoşuna gittiğini gözlemledim.
Fakat bilgi paylaşımı adı altında bir çok platform içinde buna oyunlarda dahil çocukların zihinlerini yıkama çalışmaları olduğunu bizzat göz ettim.
Olabildiğince kızımı ve oğullarımı bu tarzda aklı bali olana kadar uzak tutmaya çalışmaya karar verdim.
Zamanımızda teknoloji iyiyede kullanılabilir kötüye de. Iyi ye kullalanın yada  kullandıranların yaradan ağzına tat versin. Kötüye kullanan ve kullandıran herkese de yaradan cezasını versin diyoruz sadece.
Bizler sadece gelecek nesilleri korumak ve onlara daha güzel gelecekler vermekle yükümlüyüz. Zira bunu ne kadar başabildiğimiz konusuna gelirsek çoğu zaman hiç olduğu aşikar.

Kızlarla chat

Kızlarla sohbet konusu bu yüzden önemli yer kaplamakta toplumuzda. Ergenlik dönemi fazlasıyla kritik bir dönem ve bu dönemde  dikkat edilmesi gereken konular çok fazla.
Aile içi iyi bir iletişim bil hassa çok önemli. Fakat Türk toplumuzda bu iletişim bir çok şehir içinde eksik.
Çocuklarımız arasında oluşan özentiler, bir çok şeyin kapısını aralıyor. Bazen tecrübeli sandığımız tavsiyeler bile zihin karışıklığı sebebi oluyor.
Herkes farkındalık kazanmak ister, bunu Yeni sohbet siteleri nde da göstermek ister. Fakat her nerede olursanız olun. Erken vakitte yapılmış bir girişim hüzün düş kırıklıkları ile sonuçlanır. Hayatta insanlar yada sanal sohbet içinde diyelim düşündüğünüz kadar masum ve zararsız değil.
Gençlerimiz zihnindeki sorularla aralar chatin kapılarını. Bazıları o soruları burada daha çoğaltır. Kimileri hayal kırıklıkları yaşayarak bir nebze kendine gelir.

Kızlarla Chat

Kızlarla Chat

Genç kızlarla sohbet

Hal böyle olunca genç kızlarla sohbet imkanı delikanlı sohbet sevenlerin kaçınılmazı oluyor.
Bir çok platformda insanlar evli yada bekar durumuna bakmadan sevgililik ilişkisine girişimde bulunuyor.
Kesinliklede bir çoğu saklanıyor. Kimse duymasın ki özgürlük olsun istediği insanla istediği muhabbeti yapabilsin.
Ve bu erkeğimizde de kadınımızda da aynı maâlesef. Bilmem belkide bir doyumsuzluk göstergesi. Herkes benim olsun mantığı. 🙂
Herşey vaktinde güzel işte bu yüzden de 18 yaşından küçüklerin sohbet sitelerine girişi yasaktır. Aklı bâli demiştim ya demek istediğim bu.
Acele etmeyin gençler sosyal ağlar dahada genişliyor. Merak etmeyin sizlere de yeter. 😉
Bugünlük hoşçakalın sizlerde genç kızlarla sohbet için www.sohbetimsen.net adresinde kalın.

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 1059 defa

Kategori: Chat

Yayınlanma Tarihi: 01 Ekim 2021

1 Yorumlar
Deniz

Bencede 18 yaşından küçük kızlarımızın böyle sanal ortamlarda olması olumsuz ve yanlış elbette yaşları büyüdükçe kendine güvenleri olduktan sonra iyi ve kötü insanları ayırt edebilecek yaşa gelince belki olabilir zamanla sanal ortamlarda güven çok önemli ben sizin gibi güvenilir ortamda güzel sohbetler yapabildiğim için çok şanslıyım arkadaşlarımada tavsiye ediyorum teşekkürler yüreğinize sağlık

Cevap bırakın