Kızlarla sohbet sitesi

Kızlarla sohbet sitesi

Kızlarla sohbet sitesi ile harika vakit geçirmenin en iyi adresi sohbetimsen. Bir genç kızın gizli saklı bir çok hikayesi olur. Genel olarak bu bir aşk hikayesidir ve ailesi ile paylaşıp bu konu üzerine muhabbet edemez.

Aslında kızlarla sohbet edebilmenin  en iyi yanıda budur. Anlatacak çok şeyi vardır. Bazen sus be kadın dersiniz. Yeter artık bu ne çene. Biz kadınlar malum erkeklere nazaran çok fazla konuşuruz.

Eğer o gün içinde yeterli kelime tüketmediyse dilimiz vara yoka konuşma ihtiyacı duyarız. Bu ihtiyacı gidere bilmek için en güzel alanlar seviyeli sohbet siteleri.

Bazen içimizi dökmek isteriz, bazende havadan sudan muhabbet ederiz. Bayanlarla sohbet ederken her sey mümkün. Anlık duygu değişimleri bazen sevgi dolu haller, bazende öfkeli sinirli ruh hali.

Kadın kadına sohbet ederken bile zaman zaman kıskançlık edebilir biz hanımlar. Hele birde düzenli bir bayla sohbete başladıysa vay haline. Gerçi bu kadın yada erkek farketmez herkes sahiplenir bazen.

Fakat kadın kızlarla chat sitesi içinde daha bir sahiplenir hem cinsleri ataktadır diye.

Kızlarla sohbet sitesi

Kadın dedik genel olarak fakat genç kızlarımızı atladık sanmayın. Babasından dertli gençlerimiz yada annesinden. Şimdilerde pandemiden ötürü uzak kalmış arkadaşlarına olan güzel kızlarımız içindeki herşeyi paylaşabilmek için geliyor chat sitelerine.
Bazen bu duygu durum değişikliği ile bağlanıyor karşındakine. Hayaller paris her daim elbette lakin gerçekler düşünüldüğü gibi olmuyor.
Gençlik başımda duman ilk aşkım ilk heyecan. 🙂 Her bir kadının gençliğinde unutamadığı ya olumlu yada olumsuz sonuçlanmış bir aşk hikayesi illaki vardır.
Ben ağzımı açsam aylarca soluksuz bu konu üzerine konuşabilirim mesela.
Binlerce anı var hatıra kutumda. Ama bunları belirli insanlarla paylaşmak mümkündür. Herkes arkadaş olur fakat size bir sırdaş olamaz.
Zaman geldiğinde ama olacak, vakti geldiğinde lâl. Önemli olan budur bir genç birey için.
Şöyle düşün öyle bir sırrın varki duyulduğunda kimsenin yüzüne bakacak yüzün olmayacak.
Fakat bu sırrı paylaştığın tek bir sırdaşın olacak. Ne kadar mümkün derseniz bulması çok güç  2021 yılında lakin imkansız değil.

 

Kızlarla Sohbet Sitesi

Kızlarla Sohbet Sitesi

 

Evli kadınlarla sohbet

Bu yazdıklarımız yanında evli kadınlarla sohbet etmek isteyen insanlarla var. Bilmem amaç nedir? Fakat gerçekler şu  ki günümüzde erkeklerin bekar kaldığı sayıda bekar bayan sayısı yoktur.
Birde beyler evli kadınların daha rahat sohbet ettiğini düşünüyor. Bilmem bu düşünce kişiye göre tartışılır.
Her kadın bir olmaz. İnanın her kadın da bu alanda kadın olamaz. Bir çoğu hayatlarında çaresiz kalıp kendini evden bu şekilde uzaklaştırıyor.
Evine bakmayan, çocuğuna anne olamayan insanlar, bu alanda sultan oluyor. İnsanların sanal yüzlerine değil, iç yüzlerine bakın. Zira iç yüzleri bile alanda kolaylıkla saklana biliyor.
Bu günlük kısadan  evlilerle sohbet konusunu kapatıyorum. Ama size söz bir gün  gerçek anlamda bu konuyu ele tam açık şekilde alacağım. Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1851 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Eylül 2021

1 Yorumlar
Selin

Evet gerçekten harika bir ortam arkadaşlıklar sohbetler çok güzel emeğinize sağlık

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri