Mobil sohbet

Mobil sohbet

Mobil sohbet ile herkese merhaba. Bugün konumuz cep telefonlarımızla neler yapabiliyoruz mevzu. Mobil chat makalesi içinde ifade edebildiğimiz kadarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Öncelikle pandemi döneminde fazlasıyla yaptığımız şeylerle başlayalım. Bol bol tiktok izlemek. İzledigimiz tiktokların benzerlerini çekip yayınlamak.
Sonrasında bir ikinci planda youtube içinde çevrimiçi şarkılar yada ulaşa bildiğimiz filmler. Elbette filmlerin seçenekleri değişim gösteriyor film izleme platformları çeşit çeşit üyelikli yada üyeliksiz.
Eski dizileri baştan sona izlemek de ayrı tutku halini aldı mobil iletişim sağlayıcılarda.
Eski sinema filmleri de bir seçenek elbette. Sonra bol bol sanal alışveriş en kolay şekilde elimizin altında. Buda yetmez elbette.
Üç boyutlu telefonlar üzerinden sanal gezi alanları. Müzeler, parklar, bahçeler, tarihi alanlar ve benzeri bir çok gez gör oturduğun yerden sistemi. Çok gezen mi bilir hesabı bu neticede söylene bilirmi bilmiyorum ama.

Mobil sohbet

Binlerce adını bilmediğimiz duymadığımız tanışma sitelerinden başlayalım malûm konumuz mobil chat.
Whatsapp üzerinde bilgi paylaşımı bir üçüncü şahısla olabileceği haberleri ve whatsappın yeni sürümü verilerin kaydedilmesi konusu sonrası bir çok yeni chat arkadaşlık sitesi açıldı.
Telegram, Duo, Bip, gibi binlercesi. Bunun yanı sıra programa gerek duymadan bizim gibi web ile giriş sağlanan platformlarda öyle.
İnsanlar iş yerlerinde bile benzer etkinlikleri telefonlarından yaparken eli boş gönlü hoş evlerinde dururlar mı?
Hemen hemen herkes evde sohbet muhabbet bırakıp telefonlara odaklandı. Böylelikle sosyal sohbet platformları, sosyal film platformları yada sosyal alışveriş alanları dolup taşmaya başladı.
Yeni videolar yüklendi. Fakat evlerde iletişim koptu. Aileler içeceği çayı bile neredeyse facebook dan yada whatsapp dan birbine yazdı.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

Mobil chat

Bu günlerde sanki fazlasıyla aynı şeyleri yazıyor gibi hissettim kendimi gördüklerim hep aynı olunca galiba.
Aslında reel hayatlarımız içinde huzurun kaybolmasından büyük rol taşıyor. Akıllı telefonlar, tabletler.
Sanal içine kapandı küçük, büyük, yaşlı, delikanlı, kadın ve erkek hepsi. Böyle oluncada mobil girişim alanları çeşitlilikleri çoğaldı ve kısmen genişletildi.
Halada gelişimi devam ediyor…
Sizlerde biliyoruz ki illa bir sosyal paylaşım platformu kullanıyorsunuz. O halde bizimle tanışmaya hazır mısınız? Hemen www.sohbetimsen.net adresine sende gel.

Giriş yapıp Güvenilir Sohbet sitesinin tadını çıkart…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 920 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Ekim 2021

1 Yorumlar
Selin

Sanal dünyasının iyi ve kötü zararlı yönleri var önemli olan sanal dünyasının zararlı yönlerine kapılıp kendimize ailemize ve ETRAFIMIZDAKİ insanlara zarar vermemek teşekkürler

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri