Nur sohbet

Nur sohbet

Nur sohbet ile selamlar herkese. Ne güzel bir makale ismidir ki ışık saçan yolumuzu aydınlatan parıltılı ışıl ışıl. Nur chat adındaki Nur islami terminolojide ateşin derecesi olarak ışık anlamına geliyor.
Işık saçan bir sohbet ise inanıyorum ki hem dini sohbet sitesi olarak hemde uluslararası chat platformu olarak kendi islamiyetimizin kural ve kaideleri doğrultusunda ilerlemektedir.
Hergün biraz sohbet platformlarını ifade etmeye çalışırken ya gömüyoruz yada övüyoruz. Bugünde biraz sevelim.
Hepimiz bazen hayatında bir derin kuyu olan boşluğa düşeriz.

Bu boşluk öyleki bazen hayatımızda iyi şeylerin olmasına izin verirken bazen de hep tersine tersine gider herşey. Yalnız ve sevgiye muhtaç hissederiz.
Tabi bir çoğumuz bunu kabul bile edemeden geliriz chat sitesi içine. Zira kabul edenler büyük bir erdem göstermiş demektir.
Hayatta insana herşeyi yaptıra bilecek iki olgu vardır. Biri sevgi ve diğeri sevgisizlik.

Nur chat

Ben Nur chat sitesi içinde nedenlerini sizinle paylaşayım. Sevgi öyle bir olgudur ki, insanın gözünü kör eder.
Bazen en kötü kişiliğe sahip insana vuruldunuz ise gözünüz görmez gerçekleri. Sadece sebepsiz ve çıkarsız masumca seversin ki, zira içinde asla art niyet barındırmazsın.
Çünkü o masum sevgi izin vermez gerçekleri görmene. Görebildiğinde ise çok geç kalmışsındır. Herşeyin oluvermiştir karşındaki. Artık kifayetsiz kalır herşey çünkü.

Nur chat sohbet siteleri

Sözümüzün aslına gelelim değil mi. Kendimizi sevgiye muhtaç hissettiğimiz anlarda. Gerekse bir sevgili gerekse sohbet ihtiyacınızı gidereceğiniz bir tanışma sitesi gerekiyor size.
Aradığınız adres burada parıldıyor size yeni tanışma sitesi merhaba ile başlayan yeni aşklara ev sahipliği için sizi bekliyor.

Nur Sohbet

Nur Sohbet

Hemen www.sohbetimsen.net adresine girin yeni aşklar ve dostluklar edinin. Muhtaç olduğunuz sevgi belkide burada.
O hâlde aradığımız ve ihtiyacımız olan ne varsa gerekse dostluk, gerekse aşk kendinizi yalnız hissettiğiniz her anda unutmayın sizin icin burda.
Mekan mekan gezip zaman kaybetme sizin ışık saçan adresiniz burada. Sözlerime burada son verirken. Kalbimizden sevgi hepimizin klavyesinden de www.sohbetimsen.net adresi eksik olmasın. Bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1455 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 31 Mart 2022

5 Yorumlar
Gamzeli

Çok aydınlatıcı çok açıklayıcı bir yazı olmuş ve islami odaların olup orada güzel sohbetler dinlemek istediğimiz soruların cevabını hemen alabilmek çok güzel emeğinize sağlık

SiBeL

Yüreğinizden Taşan güzeLLikLere Layık oLabiLicek insanLarLa tanışıp her zerrenizi NuR ışıLdısı iLe donatabiLme imkani yakaLıyabiLeceğiniz düzeyde bir mekan başarıLarınızın devamını diLerim

Naftalin

Ne güzel söylemıssınız Kendımızı sevgıye aç hıssederken... Bazen mınık bı ses mınık bı sohbet ınsana cok ıyı gelıyor makale muazzam emegınıze saglık ...

Nur sohbet siteleri - Sohbetimsen.net, Yeni sohbet ortamı

[…] bazı şeyleri hatırlatmak bizlere bir nevi farz diye düşündüm hepsi o kadar. O halde sizlere nur sohbet ile nurlu sohbetler […]

KuPaKıZı

Muhteşem bi aciklama olmusss fazla söze gerek yok emeginize saglik :)))

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri