Tam sohbet

Tam sohbet

Tam sohbet etmek isteyen 18 yaşını doldurmuş her yaş grubundan insan burada chat yapıyor.
Yabancı hiç tanımadığımız insanlarla sohbet bir çoğumuzu mutlu ediyor. Bazen kendimizi reel hayatımız içinde şartlar sebebiyle saklıyoruz. Örneğin deli dolu bir kadın sırf eşi ağır başlı seviyor diye ağır başlı gibi davranmak zorunda kalıyor.
Örnek; bir video izledim amcam tahminim 50 yaşında dondurmacı satış büfesinin önünde oynuyor.
Adamın içi genç bunu göstermek kadar güzel ne var sizce?
Fakat o an ortamda benimle bulunan bir kac arkadaş. Yaşına yakışmadığını yasina göre davranması gerektiğini söyledi.
Işte bu tarz olaylar sebebiyle içi genç amcamdan yaşının adamı olmasını beklemelerimiz sebebiyle bu adam chat yapıyor.
Oysa ki insan deli dolu kanı kaynıyor ise bırakın nasıl olmak istiyorsa olsun. Ama yok toplumumuz buna resmen karşı. Hal böyle oluncada yabancılarla deli dolu yaşamak daha mantıklı.
Kanımız hızlı akıyor ise suç bizim mi? 😉
Size uyun o zaman bize.

Elbette biliyorum bu sözler şu an anlamsız onca acının derdi tüm Türkiye üstünde. O halde şimdi güncel haber ile devam edelim makalemize.

Tam chat

Sanıyorum ki bu günler de herkesin içi yanıyor. 10 ilimizde meydana gelen deprem ile birlikte anlamış olmamız gerek saraylarda yaşıyor olmanın önemsiz kaldığını.
Saray gibi ev mezar oldu binlerce insana malum. Yediğiniz nimetin salçası fazla, tuzu az bu felaketle birlikte binlerce insan açlıkla terbiye olurken ne önemi var tuzun, şekerin.
Üstümüze örttüğümüz yorgan veya battaniyenin markası neymiş ne önemi var.
Meydana gelen deprem ile hatırlayın dedi yaradan. Siz kimsiniz hatırlayın. Verdiğim her şey bir lütuf size kıymetini bilin dedi.
Bizler chat sitesi içinde hergün haberler ile birlikte ağlarken ve duyguları paylaşırken ve hatta Hatay, Kahramanmaraş gibi sehirlerimiz sohbet edenlerine destek olmaya çalışıyoruz.
On ilimizde tüm depremzedelerimize geçmiş olsun diyoruz. Baska şehirlerde haber bekleyen bütün halkımızın kaybettiklerine Allahtan rahmet diliyoruz.
Destek her yerde her zaman destektir. Fakat sevgili sohbetimiz sevenleri yalan ve yanlış yardımlara aracılık ve yanlış yardımlardan sakınmalarını önemle rica ediyoruz.

Tam Sohbet

Tam Sohbet

Tamsohbet

Sizlerde istediğiniz herkese burada sohbet ederken destekçi olabilirsiniz. Destek sadece para ile olmaz. Bazen ruhen desteğe ihtiyacımız vardır ki. Bu ruhen destek burada gayet güzel bulunur.
O halde herkes tek yürek diyerek sözlerime veda ediyorum.
Sizleride güzel aldığınız haberleri bizlerle paylaşmanız içi davet ediyoruz.
Bunun için adresimiz www.sohbetimsen.net sende burada sohbet et.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 752 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Şubat 2023

1 Yorumlar
Selin

VEFAT EDEN KARDEŞLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN AİLELERİNE ALLAH SABİRLAR VERSİN DİLERİM YARALI KARDEŞLERİMİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ŞİFALAR VERSİN DİLERİM BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYEM ACIMIZ BÜYÜK YÜREKLERİMİZ YANDI DUALARIMIZ KARDEŞLERİMİZ İÇİN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN İNŞALLAH HEPİMİZ TEK YÜREK OLDUK DEPREM BÖLGESİNDE KURTARMA ÇALIŞMASINA YAPAN TÜM KARDEŞLERİMİZE DE ALLAH YARDIMCILARI OLSUN KORUSUN DUALARIMIZ HEPİNİZ İÇİN ALLAHA EMANET OLUN

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri