Öğretmen Sohbet

Öğretmen Sohbet

Öğretmen Sohbet makalemizden herkese merhaba. Bugün öğretmenlerimize değineceğiz, SohbetimSen’de. Zira SohbetimSen gibi sohbet siteleri içerisinde öğretmenler de bulunuyor. Onlarla sohbet muhabbet etmek de çok güzel oluyor. Hatta bazen tanıdık öğretmenlerimize bile rastlıyoruz bu siteler içerisinde. Konuşurken birden bakıyorsunuz, anlatılanlar tanıdık geliyor. Hocam memleket nere falan derken, bir de bakıyorsunuz, eski kimya hocanız karşınızda. Hoş, ben Türkiye’de yetişmediğim için, benim eski öğretmenlerimden birine rastlamam zor. Lakin, site sahibimizin eski kimya hocasına rastladık, örnek verdiğim üzere. Nasip oldu, ben de tanıştım. Chat yaparken ‘hocam’ diyoruz, adam mest oluyor. Sanki sadece bir tek eski talebesine değil de, birçok talebesiyle karşılaşıyor, sohbet ediyor. Bizim için küçük bir hareket belki ona hocam dememiz. Onun için büyük jest. Bir de ona bir-iki soru sorunca eski okul hatıraları ile alakalı, dili bir sökülüyor, anlatamam. Hocamız coşuyor, eskiden yapılan yaramazlıkları anlatıyor gülerek. Biz de hoş bir sohbetin içinde buluyoruz kendimizi.

Öğretmen Sohbet Odaları

SohbetimSen’de birçok sohbet odaları var. Bu odaların isimlerini istediğimiz zaman değiştirebiliyoruz. Karadenizliler çoğunlukta diye Karadeniz odası açtık bir ara. Şuan misal Dadaşlar yaptık bu odanın ismini. Dilersek Öğretmen sohbet odası da yaparız. Biraz daha fazla öğretmenimiz olursa sitemizde tabii ki bu da mümkün. Sohbet odalarımızdan biri de Avrupa. Bu odada da gurbetçi vatandaşlarımız Türkçe chat yapıyor. Ayrıca bir de SenFM odamız var. Bu da canlı radyo yayınlarımızın yapıldığı chat odamız. Burada da DJ’lerimiz canlı yayın alarak sevdikleri parçaları paylaşıyor. Siz dilerseniz siz de radyo sorumlumuz ile irtibata geçip sitemizde yayıncı olabilirsiniz. Kendisi bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeniz gereken program konusunda da size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda şarkı nasıl indirilir, nasıl listeye alınır, bunu da öğretecektir. Tıpkı bir öğretmen gibi.

Öğretmen Chat Siteleri

SohbetimSen.Net’te dilerseniz siz de öğretmen arkadaşlarımız ile tanışın. Kaliteli ve seviyeli sohbet chat yapın. Bu sebeple siz de hemen aramıza buyurun gelin. Ayrıca burada chat yapmak da, yeni insanlarla tanışmak da çok kolay. Üstelik tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir sohbet sitesi SohbetimSen.

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 165 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Şubat 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri