Oyun Oyna Sohbet Et

Oyun Oyna Sohbet Et

Online oyun oynayıp harika sohbetlere dahil olmak mı istiyorsunuz? Bu yazımızı okuyorsanız artık farklı yer aramayı bırakın. Doğru yer sohbetimsen chat sohbet sitesi. Dünyanın her yerinden tek tıkla katıl oyun oyna sohbet et hayatına renk kat. Ayrıca bunu tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeden yap. Yeni sohbet siteleri arasında yer almamıza rağmen adından sıkça bahsedilen bir mekan olmayı başardık. Kolay kullanıma ve hoş tasarıma sahip sitemiz her yaştaki kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Peki ya sohbet ve chat sitemizde sizleri neler bekliyor gelin biraz buna değinelim.

Sohbet Et, Oyun Oyna, Radyo Dinle

Sohbetimsen chat sitemizde bir çok oyun ve sohbet odaları mevcut. Bu oyun ve muhabbet odaları arasından dilediğinizi seçerek hoş vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca oyun oynarken ve chat yaparken canlı radyomuz SenFM de sizlere eşlik etmekte. Şuan ben bu yazıyı yazarken de radyo bana eşlik ediyor ve sevdiğim bir ablam yayında. Seçtiği şarkılar beni çocukluğumda oynadığımız oyunlara götürdü. Muhtemelen yazı başlığından kaynaklıdır. Bu harika ortamda oyun oynayıp sohbet edebiliyorsunuz. Elbette çocukken oynadığımız çelik çomak, zımba, yakan top vs vs. Oynadıktan sonra analiz için oturup ettiğimiz sohbetin yerini tutmaz. Tabi bir de ben köyde büyüdüm. Buradaki çocukluk, dostluk, kardeşlik ve oyunlar bambaşkaydı. Mesela koçların ayak kemiklerinden çıkan aşşık dediğimiz kemiklerle oyunumuz olurdu. Erzurumlular iyi bilir benim bir kınalı enekem vardı. O favori kemiğimdi. Şimdi sitede eneke diye bir botum var. Onu görünce hep aklıma oynadığımız oyun gelir. Bu da beni çocukluğuma götürür. Şu anki türkülerin götürdüğü gibi.

Oyun Oyna Sohbet Et

Aşşık oyunu

Eski Sohbet Chat Sitesi, Online Oyun Odaları

Düşünüyorum da eskiden bir atarimiz olsun diye neler feda etmezdik ki çocukken. Arkadaşımın bir atarisi vardı. Sırf onda beş dakika Tetris oynamak için komşunun kümesinden yumurta çalıp arkadaşıma götürürdüm versin diye. Şimdilerde iki yaşındaki çocukların eline sırf ağlamasınlar, sussunlar diye telefonlarımızı veriyoruz. Her şeyi o kadar çabuk elde ediyoruz ki. Bundan dolayı da hiç bir şey bizi mutlu etmiyor. Neyse bu konuyla ilgili daha çok anlatacak şeyler var ama konu dağılsın istemem:) Biz bu eski chat siteleri görünümünü anımsatan bu ortamı kurarken yazılı muhabbet ederek canlı radyo dinleyelim düşüncesinde idik. Profil resim, görüntülü sohbet, Sesli Sohbet yok burada. Bu özellikleri arayanlar zaten binlerce sosyal medyayı tercih etmekte. Burada sadece oyun oyna sohbet et ve radyo dinle. Geri kalanı da varsın başkalarının olsun:) Haydi hemen fazla vakit kaybetmeden aramıza katılın.

www.sohbetimsen.net

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 324 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Mayıs 2024

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri