Sanal sohbet odaları

Sanal sohbet odaları

Sanal sohbet odaları ile herkese bir cumartesi sabahından merhaba. Bugün bir çoğumuz hafta sonu nedeniyle evlerinde. Her bir bireyin elinde ya telefon ya tablet yada bilgisayar başında. Hepimiz aynı şeyleri üzgünüm ki inkar etsende yapıyoruz. Çünkü hayatımız tamamen sanallaşmış.
İnternetsiz hayat düşünülemez diyor bir çok insan. Neymiş vakit geçirmeyi sağlıyormuş.
Demekki o kadar boş vaktiniz var diyorum bende. Bende belki inanmayacaksınız ama saat akşam ona kadar makale yazmak dışında telefonu elime alamıyorum gibi birşey. Çalarsa ancak mecburiyet.
Benim Sohbet Odaları hikayem eskisi kadar online değil anlayacağınız. Fakat biliyorum ki, bir çok şuanda sohbet sitesi içinde online sohbet eden var.
Her birisi gelenleri karşılayıp hal hatır ediyor. Kaliteli sohbet sitesi dediğin öyle olmasıda gerek diye düşünüyorum. Zaman zaman biz hanımlar ev işi yaparken koştururken bile kanala sohbet için bakıyoruz. İnsan oğlu hep merak içinde işte kim kiminle ne sohbeti ediyor diye.

Sanal sohbet odaları

Burada kaliteli ve seviyeli sohbetten kastımız. Elit kişilerle yapılan gerekse günlük hayatımızda farkında olmadan konuşma ihtiyacı duyduğumuz konular olabilir. Yada öyleki bunalmışlık üzerine insan farklılık istiyor bazen.
Bekarlar kaliteli eş adayları ilede tanışabiliyor. Elbette kapat bitir işi mantığı yoksa.
Sizlere bir sır vereyim. Bir dönem bende sanal sohbet öyle bir bağımlı hal aldı ki evde süpürge yaparken, bulaşık toplarken elimi durulayıp durulayıp kanala bakardım. Hatta saçma salak bir riskle erkek arkadaşım varken cam silerken kızlar gelecekte onun muhabbetinden birşey kaçıracağım diye camdan bile elime tel alırdım.  Nasıl bir delilik siz düşünün.
Halbuki a benim akılsızım. Seni düşmekten orada olanlar kurtarmayacak. Nasıl bir aşk ise işte nelere kadir.

Lakin biliyoruz ki sanalda ne aşk hikayesi bitiyor. Nede insanın ruhunu inciten yalanlar. Bazen insan ne kadar dürüst olursa olsun, o dürüstlük karşısındaki insanda olmuyor.
Dilerim gönlünüzdeki dürüst ve elit kişilerle burada karşılaşırsınız.

Sanal Sohbet Odalari

Sanal Sohbet Odalari

Online sanal chat

Online sohbet sitesi olan www.sohbetimsen.net adresinde garanti edebiliyoruz ki dürüstlüğünüze karşılık dürüst insanlarla muhabbet edeceksiniz.
Hafta sonununuzu  En azından layık olanlarla geçirin. Sizin sohbetinizi hak edenlerle olmasını sağlayın.
Herkes değerlidir fakat değerleri yok edenler karşınıza çıkmasın yeterli.
Bugünlük hoşçakalın her şey gönlünüzce olsun.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 499 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Kasım 2021

1 Yorumlar
Merve8

Sanal sohbet siteleri arasında en çok keyf aldığım sitelerden biri emeğiniz için teşekkür ederim :))

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri