Arkadaşlık sohbet odaları

Arkadaşlık sohbet odaları

Arkadaşlık sohbet odaları makalemizle merhaba. Sohbet odaları üzerine milyonlarca cümle kurulabilir. Hepsi birbirinden güzel yada birbirinden iğrenç olabilir. Fakat burada amacımız boş cümleler kurup kimseyi ne aldatmak, nede yalan sohbetlere inandırmak.
Gerçeklerle edilen muhabbetlerimizi sizlerle paylaşıp yeni dostluklara hep birlikte imza atmak.
Arkadaşlık siteleri içinde mevsim kavramı yoktur. Hep dört mevsim sım sıcak bu alanlar. Gecesi gündüzüde olmaz çünkü istediğiniz an girip çıkabilirsiniz. Rahatsız ediyorum diyeceğiniz insanlar değil. Aksine günün her vakti karşılama yapmaya hazır olan insanlar var.
Kürdü, Türkü ayırt etmeden herkesle bir aynı sohbeti yapabilen harika insanlar var. Üstelik güncel sohbet etme şekilleriyle insanı yormadan, yıpratmadan kendine bağlayan elit kişiler.
Herkes chat yapabilir lakin, chat yapmanın farklı yöntemlerini saygıyı, sevgiyi, hoş görüyü burada göreceksiniz.

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Farkınız nedir diye duyar gibi oldum diğer sohbet odalarından. Aslında farkımız yöneticilerimiz, birbirimize olan saygımız ve sevgimiz. Yalın bir dille kendimizi ifade ediyor olmamız.
Sen kalıcı değilsen umrumuzda değilsin diyen bir chat platformu değiliz. Kalıcı değilim desede misafirimiz yine gel bekleriz diyenlerdeniz.
Reel hayatınızın sizleri ne kadar yorduğunu biliyoruz. Amacınızın kafa dağıtmak ve bir nebze olsun rahat nefes almak olduğunu biliyoruz.
Kimseyi yormak yada üzmek degil derdimiz. Evinde kiminin hastası var. Kiminin eşiyle bitmek bilmeyen kavgaları var. Bilmediğimiz binbir çeşit dert tasa var.
Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık hesabı arada kalkışmışlar var. Eğer bu alanda sohbet ediyorsan eminim bunları unutmak için. Oh be dünya varmış diyebilmek için.
En zengin insanın bile varken bir derdi. Buradaki insanın nasıl olmasın değilmi?

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Üyeliksiz Sohbet Siteleri

2009-2010 yıllarından önce hexchat ile birlikte xdcc protokolü dönemi +salt mesajların kabul görüldüğü zamanlarda üyeliksiz sohbet siteleri hem dünyada bir numaraydı.
Hemde geniş bir kullanıcı kitlesine sahipti. Şimdilerde ne kadar geniş kullanıcı kitlesi var gibi görülsede tarih oldu. Fakat günümüzde değişen teknoloji sayesinde eskisi kadar olmasada daha yeni şekillerde kullanılmaya devam ediyor.
Bu aynı ev telefonlarının tarih olup elimizde dokunmatik telefonlarla iletişime devam edilmesi gibi.

Eski Sohbet deönemlerini bilenler elbette eskiyi fazlasıyla özlüyor ve anımsıyor. Eski özeni ve dürüstlüğünü kaybetmiş olsada ortamlar. Biz www.sohbetimsen.net olarak eskiyi unutmadan her daim geçmişi anarak. Aynı öz güven ve duruşla yolumuza dürüstlüğümüzle devam ediyoruz. Bugünlük böylelikle makalemize son verirken. Bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 580 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Kasım 2021

2 Yorumlar
Selin

Çok iyi anlamlı bir makale olmuş emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler güvendiğim sohbet sitesindeyim ve çok mutluyum bu güzel sohbet ortamınızda zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olmuyorum arkadaşlarıma bu güzel kaliteli güvenilir sohbet sitenizi tavsiye ediyorum

Arkadaş Bulma Sitesi - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

[…] Arkadaşlık sohbet odaları içinde yer alarak arkadaş bulmak çok kolay olacak. Yeter ki ne istediğinizi bilin. Ayrıca sizden istenilende çok şey değil. Sadece bir takma isim. Lakin her sohbet chat ve arkadaşlık bulma sitesinde olduğu gibi, bizim de kurallarımız var. Bunun nedeniyse huzurlu ve seviyeli bir site ile sizlerin keyifli bir ortam kurmanızı sağlamak. Kurallarımız ise çok basit. Din, dil, ırk ayrımcılığı yapmamak ve saygılı bir şekilde sohbet etmek. Sohbet ettiğiniz kişileri rencide edici söylemlerden uzak durmak. Bu basit ve olması gereken kurallara uyarak binlerce arkadaş edine bildiğiniz gibi eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri