Sanal sohbet siteleri

Sanal sohbet siteleri

Sanal sohbet siteleri makalemizle merhaba. Sanal sohbet platformları hakkında bolca makale yazdık aslında. Bugün bu platformların genel olarak herkes için flört edebileceği bir mekan oldukları hakkında bir makale okudum.
Aslı varmı diyorsanız aslında evet genel olarak evlilerin kaçamak sitesi halini almış  canlı sohbet odaları.

Fakat bunun yanı sıra Edebiyat sohbet kanalları içinde gelen bir çok insan mevcut. Şiirleri seven, kitap okumayı seven bu bilgileri birbirleriyle paylaşan insanlar.
Güzel bir edebi sohbet etmeye ben asla hayır demem şahsen. Malum kitapları ve anlam içeren şiirleri fazlasıyla seviyorum.
Bunun yanı sıra felsefe sohbet kanalları çoğunlukla üniversite sohbet sevenlerinin ziyaret ettiği alan.
Evliler flört ediyorsa bekarlar daha fazlasını hak etmiyor mu? Evlilerin flört siteleri diyede bir makale yazmalı sanırım. 😉
Sözüm meclisten dışarı elbette. Kimsenin içindeki derdi bilmiyoruz. Kesinlikle kimseyide yargılamıyoruz. Kısa bir hikaye ile devam etmek istiyorum.

Sanal sohbet siteleri

Bir aile tanıdım seviyeli chat kanalında kârı koca ikiside bu alandaydı. İkiside harika insanlardı.
Fakat adam iş sebebiyle ancak geceleri bir saat zaman ayırıyordu. Kadınsa başlarda fazla gelmesede sonra seviyeli sohbetin mudaini oldu.
Genel sohbet seven ablamız aynı zamanda facebook instagram içindede aktif bir kullanıcıymış.
Kendisi hasta olan ablamız çokça zamanı hastanede geçtiği için kendine bir sığınak gördü belkide burada insanları evdede olsa facebook instagram da yada bizimle burada sohbetteydi.

Gel zaman git zaman kadın erkek karışık sohbete iyice kaptırdı kendini. Evdeyken bile evinin işine bakmaz oldu. Sabah kalktı seviyeli sohbet akşam yattı seviyeli sohbet. Hastalıkta bahanesi oldu elbette.
Yalnızlık böyle birşey. Elbette burada onun iyi niyetine kötü niyetle yaklaşımlarda oldu. Fakat ablamız kırıcı olmadan güzellikle uyardı. Ama tam bir sohbet bağımlısı olmuştu.
Sürekli şehir dışına gerekse hastalıkla gerekse ziyaretten giden ablamız evde eşini de yalnız bırakmıştı. Fakat eşi abide yeterince sorumsuz bir adamdı. Şimdi tam tencere kapak olmuşlardı seneler sonra.
Fakat kadının vadesi birşeylere yetmedi. Aniden bir sabah ölüm haberini aldık. Kadın hastalığını can acısını sohbet ile unutmaya çalışmış galiba.
Fakat herşeye rağmen ölümün ensemizde olduğunu unutmamak gerek. Bugün var yarın yokuz. Hiç ölmeyecek gibi bugüne yarın ölecekmiş gibi de ahirete çalışmalıyız.
Bu hikâye sadece kıssadan hisse. Ama şunu unutmayın bu alanda oluşan bağımlılık zamanla aile arası soğukluğa sebep.

Sanal Sohbet Siteleri

Sanal chat

Sanal chat hayatınız da iyilerin yanında kötü insanlarında bulunduğunu asla unutmayın.
Eğer bir aileniz varsa şartlar ne olursa olsun sanala bağımlı olmayın. Hayat herşeye rağmen çok güzel ve yaşamaya değer.
İnanın şimdi sanalın içinde tanıdığınız herkes size iyi günde kötü günde yanında olacağını söyleyecek.
Peki sevgili sohbet seven cenazende yanında olabilecek mi? Ve facebook gibi sosyal paylaşım ağlarında varsa eğer bir hatalı sohbetiniz sizin ani vefatınız ardından ailenize afişe olmayacakmı?
Flört dedik ya evli bir bayan olarak yada evli bir bay olarak evlatlarına hayırla anılmak yerine vay anasını annem neymiş yada babam neymiş demelerini tercih etmezsiniz.
Işte bu yüzden yarınımıza iyi hazırlanmak gerek.
Bugünlük böylelikle bitiyorum makalemi bir dahaki makalemizde buluşmak ümidiyle…

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2952 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Eylül 2021

7 Yorumlar
Selin

Her zaman benim tercihim sizin bu güzel seviyeli eğlenceli ve kaliteli sohbet siteniz süpersiniz teşekkürler

Ebru

Sizi çok severek takip ediyorum başarılarınızın devamını dilerim

Raif

Sohbet sen ve ben varsam olur ..haydi şimdi gel beraber sohbet edelim. :)

Asli

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

Merve8

Çoğu makalenizi okudum sizlerin makalesini bi ayrı buluyorum güzel yorumunuz için teşekkür ederiz

AtaKaN

Eglencenin sohbetin seviyenin tek daimi adresi sohbetimsen.net e basarilar.. emegi gecen forumcu arkadasima sonsuz tskler..

Zeytin

Sohbetin en keyifli ve seviyeli hali.. emeğinize sağlık.. Başarılarınız daim olsun

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri