Sohbet kanalları

Sohbet kanalları

Sohbet kanalları makalemizden herkese merhaba. Genel olarak makalelerimi okuyanlar bilirler ben burası şöyle güzel böyle özel diye övgülerle makale yazan birisi değilim.
Çünkü, insanlar için aynı sohbet odaları farklı şeyler ifade ediyor. Kimileri için harika olan bir sohbet ortamı bir başkası için çekilmez bir yer halini alabiliyor.
Eğer parasız sohbet ederken güzel bir yer olmasını istiyorsanız bulunduğunuz platformun. Öncelikle işin kendinizde bittiğini bilmelisiniz.
Hani bir şehir insanından bir kaç tane kötü tanırsınız ve o şehrin tüm insanları aynı kötülükte gibi görürsünüz ya, bu sohbet uygulamaları içinde aynıdır. Bir kaç pislik insan tanıdığınızda sanırsınız ki burada herkes aynı ve buralar bulunulmaması gereken alanlar.
Oysaki, burada bulunan bireylerde bir sendir.
İnsanlar ne verirse kendinden onun meyvesini toplar burada. Elbette illaki içlerinde çürük elmalar çıkacaktır. Ama bunu da avantaja sizler çevirebilirsiniz.

Sohbet kanalları

İnsanlara değer elbette vereceksiniz. Emin olun sohbet siteleri içinde değerde göreceksiniz.
Bazen sevdiğiniz insanlardan iltifatlar sizi mutlu edecek. Bazende sevmediğiniz insanların ithamları sinirlerinizi bozacak. İnsanların hayatları sanal yada reel farketmez iyisi yada kötüsü her yerde var. Her yerde herşeyi yaşamak mümkün.
Hayat sanal üzerine bizlere herşeyiyle yaşatıp gösteriyor. Sanal kitaplar,  sanal fuarlar, sanal sohbet, sanal oyunlar, sanal sinemalar ve bir çok şey teknolojinin bir nimeti bizler için.
Oturduğumuz yerden sanal marketler bile kapımıza servis yapıyor. Daha neler bekliyor bakalım hayatta bizleri bakalım.

Sohbet Kanalları

Sohbet Kanalları

Chat kanalları

Pandemisiydi, covidiydi derken kapandık kapılar ardında. Beğenmediğimiz kara fecelerin altına bilerek ve isteyerek giriyoruz artık.
Hal böyle olunca evde KAL Türkiye sloganı bizleri daha fazla sanal içine sürükledi. Böylelikle her platform sanal üzerine taşındı. Bir çok market ve benzeri iş yerleri kapanarak evden satışa geçti yada iflas etti.
Her ne kadar sanal satış olsada aylık gelir gideri karşılamaz hal aldı. Pandemi her sektörü fazlasıyla etkiledi.
Bu durum facebook gibi sosyal platformlarda patlama yarattı. Daha fazla vakit geçirmeye başladı insanlar ve böylelikle dahada fazlasını istedik biz insan oğlu.
Yeniden chat kanalları arayışları başladı ki bir çok kullanıcı unutulmaya yüz tuttuğunu sanıyordu.
Aslına bakarsak unutulmaya yüz tutmuş olan sosyal sohbet sitelerinin gerçekleri ve eski yüzleri.
Eski sohbet değeri ve kalitesi şimdi hiçbir platformda mevcut değil.
Aslında mesele platformda değil. Şimdiki insanlarda. Kendimi bu alanda ifade edebildimse ne âlâ.
Bugünlük makaleme son veriyorum. Bir dahaki makalemizde yorumlarınızı daha çok görmek ümidiyle. Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 2741 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Eylül 2021

2 Yorumlar
Panda

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık

Selin

Ben mesleğim gereği devamlı dışarıda işimin başında olmak zorundayım yani bize yasak yok çok yoğun çalıştığımız için işlerden fırsat buldukça sizlerle sohbet ediyorum ve çok güzel Makaleleriniz EMEĞİNİZE yüreğinize sağlık teşekkürler

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri