Sarmaş dolaş

Sarmaş dolaş

Sarmaş dolaş ile herkese merhaba. Sarmaşdolaş aslında günümüzde insanları güzel anlatıyor.  Malum teknoloji insanların önüne her gelenle sarmaşdolaş olmasını sağlıyor neredeyse. Edep, din sanki ortadan kalkmış. İnsanlar internet üzerinde tahmin edemeyeceğimiz şeyler yapıyor. Yani şahsen ben tahmin edemiyordum bu kadarını.
Bil hassa reel hayatta olmasa bile dinimizin haram kıldığı bir çok şey dillere dolanmış.
Gizli kapaklı yapılınca mubah olmuyor.
Pamuk ninem vardı eskiden şimdi kara toprak oldu. Bir kadının sesi başka bir adama haram. Namahrem diyoruz hani nerde kaldı namahrem derdi.
Şimdilerde teknolojinin bu denli geliştiğini görseydi telefondan istediğin kilometre uzaklıkta ki insanla istediğini yapabildiğini bilseydi ne derdi acaba.
Zina çoğaldı diyor din adamları hiç düşündük mü neden çoğaldı. Aslında şimdi diyorsunuz kadın görüntülü sohbet sesli sohbet reklamı yapacaktı nerden girdi nerden çıkıyor. Lakin ben yapılanın hazından çok insanların gözlerini kapatmasını hayranlıkla izliyorum.

Kameralı sohbet

Aslında bu makalenin gereği  sesli görüntülü sohbet tanıtımı. Lakin müslüman olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istedim. Yoksa elbetteki harika birşey uzaklarda sevdiğinizin sesini duymamız. Onu her öpüp koklamak istediğimizde görüntülü sohbet edip biraz olsun hasret gidermemiz.
Lâkin biz sesli ve görüntülü sohbeti sadece reel hayatımızda olan insanlar için kullanmıyoruz.
Halamız, dayımız, amcamız, teyzemiz değil karşımızda sohbet ettiğimiz. Hatta bil hassa aile fertlerimizle paylasamadığımız şeyleri paylaştığımız insanlar var.
Başta insan biraz çekingen olsada buraya gelirken. Alışmak çok zaman almıyor. Burada herkeste senden bir parça illaki bulunuyor.

Sarmaş Dolaş

Sarmaş Dolaş

Sesli görüntülü sohbet

Arama motoruna Sarmaşdolaş yazıyorsunuz. Hemen kendinize bi nick seçip ister profil oluşturarak ister oluşturmadan içeriye giriyorsunuz.
Nickinizi kayıtta edebilirsin. ,”/ns register şifre email” komutu ile.
Kayıt etmedende sohbete katılabilirsiniz.
O halde paylaşmak istediğin her konuyu islami sohbet kuralları dahilinde bizimle yapabilirsin.
Zaman kaybetme tanışma sitesi sarmaşdolaş şimdi www.sohbetimsen.net adresinde.
Bugünlük cümlelerime böylelikle son veriyorum. Bir daha ki makalemizde buluşmak ümidiyle. Herşey gönlünüzce olsun.
Kalbinizden sevgi, klavyenizden sohbetimsen eksik olmasın.
Sesli görüntülü sohbet tam aradığınız hizmet. Güvenli sohbet ortamı.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1159 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Mart 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri