Şehir sohbet odaları

Şehir sohbet odaları

Şehir sohbet odaları ile herkese merhaba. Bugün Ramazanımızın ilk gününde şehirlerarası chat yaparken şehirlerarası chat imkanının bize verdiği güzellikleri fark ettik. Her zaman farklı kültürlerin olduğundan bahsettik. Bu kültürlerin farklı yemek kültürleride bulunmakta. Her damak lezzeti bam başka.
Ramazan boyunca biliyoruz ki sohbet kanalı genelinde yemeklerden, tatlılardan söz edilir. Ben şu yemeği yaptım sen ne yemek yaptın iftara?
Tatlı mı o nasıl yapılıyor? Biliyoruz ki en güzel sofralar Ramazan ayında kurulur. En güzel yemekler, en leziz tatlılar bilhassa güllaç tadı bu ayda çıkıyor.
Akşam iftarları ve sabahlayan insanların o hoş sohbeti. Ramazan sohbeti bam başka.
Daha önce bahsetmiştim.
Sokak sohbetlerinden, asıl vakti bu aylardır. Şimdilerde bu mümkün olmasada. Belkide evlerde yapılıyordur iftar sonrası kahve keyifleri. Sahura kadar vakti var.

Şehir chat siteleri

Şehir chat siteleri ile bahsettiğimiz tüm kültürler buluşuyor. Uluslararası sohbet ile nasıl adımızdan söz ettiriyor isek. Şehir chat siteleride kendinden böyle söz ettirecek. Kimisi kuymak tarifi verecek. Kimileri çiğbörek. Konyadan etli ekmeğin sırrı verilecek. Ispartadan güllaçlar tarif edilecek.
81 ilin harika bir şekilde buluşması bu nokta.
Güncel sohbet ederken ramazan sohbetlerinin bu kadar güzel olacağına siz bile tahmin edemezsiniz.

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Şehirlerarası sohbet

Sadece elbette ramazan günlerine özel değil. 4 mevsim, 365gün, her ayın tam tamına 30 günü 7gün 24 saat boyunca istediğiniz her yerden bağlanma şansı.
Ulus ulus yada Türkiyenin 81 ilinden her birinden kolay erişim imkanıyla muhabbete bağlana bilirsiniz.
Zaman kaybetmek yok! Sohbet kanalları içinden sebepsiz düşüşler yok. Muhabbetiniz yarım kalmadan. Her sohbetin sonuna vararak yapacaksınız.
Bazen farklı illere kendi kültürünüzden birşeyler armağan edeceksiniz.
Olmazları burada olduracaksınız.

Şehirlerarası chat

Ister Türkiyede her hangi bir ilde olun. Isterseniz başka ulusa hizmet edin. Gönlümüz bir olduğu sürece zaman ve mekan ayırt etmeden burada sohbet ile buluşuyoruz.
Burası www.sohbetimsen.net sizin sohbetinizin adresi. Zaman değerli boşa kaybetme katıl aramıza bak sende keyfine. Anlaşıldı umarak sözlerime burada son veriyorum. Kalbimizden sevgi bil hassa Allah sevgisi. Klavyemizden sohbetim sen adresi eksik olmasın. Hoşçakalın. Cemil cümlenin ramazanı mübarek olsun…

Yazar: Musty azad

Görüntüleme: 607 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 02 Nisan 2022

4 Yorumlar
Selin

AMİNNNN HEPİNİZE HAYİRLI RAMAZANLAR HAYİRLI SAHURLAR HAYİRLI SABAHLAR DİLERİM SAYGILAR

KuPaKıZı

Bir dahaki ramazana ermek dilegiyleee yeni tadlarda yeni sohbetlerde bulusmak dilegiyleee :))

Drya

Güvenli , kaliteli bir platform mu arıyor sunuz?Tam yerinde siniz diyebilirim...Birbirinden eğlenceli ve dinamik aynı zamanda sevimli DJ leri ile gününüze renk katabilir siniz ...Ee daha hâlâ duruyor musunuz haydii bekliyoruz sizleri ;);)

NaFTaLiN

Tüm şehir hatta ülkelerden insanları bir araya getirme mekanı çok güzel çok kaliteli seviyeli sohbet mekanı ve çok güzel kaleme alınmış emeğinize sağlık

Cevap bırakın