Seviyeli sohbet odası

Seviyeli sohbet odası

Seviyeli sohbet odası ile herkese merhaba. Bugün size seviyeli chat makalesiyle hayatımız da ki en önemli şeyden bahsedeceğim.  Peki nedir o önemli şey insanlar arasında ki diyalog ve bu diyalog geçerken oluşan seviye . Herkes konuştuğu çalıştığı ya da eşinden dostundan bir seviye bekler . Ve bu hayatımizin en önemli olmazsa olmazlarindan. Çünkü  seviye demek aynı insanın değeri demek kendine ve karşısındakine gösterdiği saygı demek.  Onun için herkes seviyeli dostluklar seviyeli arkadaşlar edinmek ister . Ve onları her daim hayatının bir köşesinde yer vermek ister . Çünkü Seviyeli chat her zaman insanları birbirine yaklaştırmistir ve her daim cazibesini korumuştur.  Sizler de böyle güzel ve seviyeli dostluklar edinmek istiyor iseniz buyrun Seviyeli chat sitemize . Her zaman karsiniz da seviyeli bir sohbet bulacağınıza emin olun. Hadi seviyeli sohbetler:))

Seviyeli sohbet odası

Şimdi biraz konu dışına çıkacağım.
Her zaman aslında sohbet siteleri içinde her milletten, her devletten, her dilden insanların varlığını söylemiştik…
Bunun yanı sıra  içimizde olan fakat olduğunu bilmediğimiz hasta insanlar. Aslında hastalık ve engel sayılmayan fakat bizim insanlar olarak hastalık ve engel saydığımız bir çok terim var.
Örneğin; otizm aslında ne bir hastalık me bir engeldir bir çoğu. Ağır düzeyde olmayanları Türkiye içinde engel yada hastalık olarak görüldüğü doğru.
Fakat aslında hayatımız içinde devlet dairelerinde bile bir çeşit otizmli birey vardır.
Sadece biz bilmeyiz bunu o kadar. Bunun gibi sadece sohbet ederken seviyeli chat yaptıklarından ötürü anlayamayız bile otizmli olduklarını.
Bizim nasıl kabul ettiğimiz değil aslında gerçeğin ne olduğudur önemli olan. Hayatımızın her yerinde birileri illa olur. Lakin engel Onlar da değil. Bizim zihinlerimizde unutmayın.

Seviyeli Sohbet Odası

Seviyeli Sohbet Odası

Düzeyli chat

Burada anlatmak istediğim şu aslında. İnsanları ayırt etmek, dışlamakta bir düzeysizlik demektir.
Burada her bireye yer veriyor. Bazen hastalık ve engel sandığımız şeylerin aslında birer engel ve hastalık olmadığını hatırlatıyoruz…
Bugünlük hoşçakalın ve www.sohbetimsen.net adresinde kalın.
Herşey gönlünüzce olsun. Yarınlarınız neşeyle dolsun. Bir dahaki makalemizde buluşmayı ümit ediyorum. Takip etmeyi ihmal etmeyin.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 572 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri