Sosyal sohbet

Sosyal sohbet

Sosyal sohbet siteleri içinden herkese merhaba. Burada Sosyal chat yaparken online olmak hepimiz için önemli birşey aslında. Sosyal insanlar kendilerine fazla dert tasa yapıp psikolojik çöküntü içine girmez. Dolayısıyla kendilerini çok fazla dinleyemezler. Çünkü burada sohbet ederken günlük tüketmesi gereken enerjilerini tüketir ve insan beyni böylelikle yorulur. Çünkü bütün azalar işler chat yaparken. Göz, kalp, beyin…
Evet bu saydıklarımın hepsi de yoruluyor sohbet kanalları içinde. Kalp nasıl yorulurmuş demeyin. İnanmazsınız belki ama sohbet sitelerinde en çok yorulan kalp organımızdır.
Neden mi tabiki de ilişkiler yüzünden.  Çünkü Sanal chat bu tür ilişkiler için en uygun ortamlardan bir tanesi . Elbet güzel insanlar vardır.  Milyonda bir olsada ben buna inananlardanim. Çünkü herkes sonuçta bir kalp taşır ve kendinin de birgun gelip kalbinin kıralacağını bilmesi gerekir .
Ama dediğim gibi öyle insanlar hala var ve iyi ki varlar. Sizde temiz Güzel kalpli insanlar ile tanışmak istiyor iseniz buyrun sitemize . Neresimi ? Tabiki Sosyal chat odaları olan sohbetimsen. Herkese güzel sohbetler :))

Sosyal sohbet

Sizi ve psikoojinizi asla yormak değil amacımız. Tek bir amacımız var, oda sağlıklı bir şekilde kolay sohbet etmeniz.
Yeterince reel sohbet hayatında yorulmuş bedenleriniz ve beyinlerimiz.
Belkide psikolojiniz ağır yaralar aldı. Yükünüz yeterince ağır mı? Bu yükün altından kalkmak için biraz rahatlamak lazım. Kendinizi ve kalbinizi biraz serbest bırakın.

Sosyal Sohbet

Sosyal Sohbet

Bakın sosyal chat alanında söyleşi ederken kalbiniz panik atağı atlatacak. Rahat nefes alacak.
Çünkü herşeyi unutacak. Beynin burada başka hissedecek kendini zira seni anlayan insanlar burada. Seni seninle yaşayan sana destek olmaya çalışan insanlar. Bedeninde yaran olmasada psikolojindeki yaraları ve kalbindeki yaraları saracak bir çok insan burada.
Evet evet tamda anladığın gibi ihtiyacın olan her şey. Belkide Her şeyim diyebileceğin insanlar var.
Evli olsanda, bekar olsanda sende eksik olan birşey var. O eksikliği burada tamam edebilirsin.
Peki sende eksik olan ne iyi düşün ve karar ver. Verdimse kararını şimdi hazırsın hadi sende www.sohbetimsen.net adresine katıl.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1012 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 19 Şubat 2022

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri