Sosyal sohbet odaları

Sosyal sohbet odaları

Sosyal sohbet odaları makalemizle merhaba. Sosyal chat aramalarında bolca +18site çıkıyor. Ne yani sosyallik bize +18 şeyleri mi hatırlatıyor?
Oysaki son zamanların en popüler sosyalleşme yöntemi sadece sohbet. Karşındaki kadın yada erkek farketmez. Önemli olan paylaşmak. Paylaştıkça derdini azaltmak. Neden illa +18 ibareler gelir ki akıllara sosyal diyince.
Bende tamamen aksine. Sosyallik binlerce bay yada bayan kullanıcının tanışıp kaynaşıp vakit geçirmesiyle olur diye düşünüyorum.
Dijital çağda sosyalleşme daha kolaylaştı. Bir çok alanda farklılık yarattı fakat ben bir kaç alanda dijital eksiklik buldum.
Konumuzla biraz alakasız fakat paylaşmak istiyorum. Kadına şiddet hattı var bir çok kadın yada kullanıcımız eminim biliyor. (KADES) Eminim tüm Türkiye biliyordur çünkü televizyonlar bas bas bağırıyor.

Kadınlarımız, kızlarımız ve çocuklarımızın maruz kaldığı şiddet, taciz gibi eylemleri biraz da olsun engellemek amacıyla kurulmuş uygulama. Direk şahsın bağlı olduğu karakola haber ulaştıran.
Güzel bir uygulama lakin. Dijital eksiklik şurada. Uygulama kullanma sonrası karakol telefon açıyor ve adres teyeti istiyor.
Örneğin ihbarı atan kadın ise polis gelene kadar can verdi sayın.
Sonra her acil durum arama hattı 112 ye bağlandı.
Madem teknoloji çağındayız. Hala neden adres bilgisi istenmekte insanlardan.

Sosyal sohbet odaları

Tam gelişme gereken konuda sanırım eksiklikler yaşıyoruz. Bu konuyu neden ele aldım şimdi özüne geleyim.
 Seviyeli sohbet ve düzgün chat siteleri içinde tanıdığım bir bayan arkadaş. Israrla yüzünü sakladığı konusunda insanlardan laf duyuyormuş.
Evet aslında yüzünü saklıyormuş. Sebebi ise boşanmak istediği eş tarafından yüzüne kezzap dökülmüş.
Haklı olarak insanlardan insanlardan çekiniyormuş. Birde insanlara chat yaparken laf anlatmak var.
Onun burada olma sebebi kaybettiği güzellik. Her zaman söylüyorum bir insan burada sohbet odaları içindeyse bir sebebi illa var.

Sosyal Sohbet Odaları

Sosyal Sohbet Odaları

Sosyal chat

Sizde insanların çirkin olgularından ve bakış açılarından uzaklaşın. Ne tipin önemi var burada nede ihtiyaçların önemli olan sensin.
Kendinin önemini hissetmek için hemen www.sohbetimsen.net adresine gel.
Bugünlük burada makaleme son veriyorum. Daha güzel günlerde buluşmak ümit ediyorum. Yaradan kötü insanlardan her alanda uzak tutsun hepimizi inşallah.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 575 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 10 Şubat 2022

1 Yorumlar
Sosyal sohbet - SohbetimSen.net, Yeni Sohbet Odaları, Mobil Chat Siteleri

[…] temiz Güzel kalpli insanlar ile tanışmak istiyor iseniz buyrun sitemize . Neresimi ? Tabiki Sosyal chat odaları olan sohbetimsen. Herkese güzel sohbetler […]

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri