Seviyeli sohbet ortamı

Seviyeli sohbet ortamı

Seviyeli sohbet ortamı ile merhaba. Bugün kalemime ne alsam karar veremedim. Sonra dedim ki biz insanlar hayatının bir anını unutsa ne unutmak isterdi?
Yani hangi anını unutmak isterdi?
Ben düşündüm düşündüm dedim ki ilk sohbet ortamı içine girdiğim anı unutmalıyım.
Zaman zaman unutmak istemediğim insanlar tabiki tanıdım. Fakat bağımlılık halini aldığı için chat siteleri bende girdiğim anı unutsam hiç bu alanda olmazdım dedim.
Hani filmlerde olur ya insan bir kaza geçirir ve hayatının bir bölümünü unutur. Fakat bir sene, iki sene, üç sene, beş sene ne kadar kötü değil mi?
Düşünsene evlendin zamanı yada yaptığın doğumu hatırlamıyorsun. Bu kim bebek ve senin bebeğin.
Elbette böyle şeyleri unutmak sadece üzüntü verir insana. Fakat benim dediğim gibi bir örnek hayatına insanın hiç bir zararı olmaz.
Peki siz olsanız ne unutmak isterdiniz hayatınızda?

Seviyeli sohbet ortamı

Seviyeli sohbet ederken sordum kanalda hayatınızın hangi anını unutmak isterdiniz?
Biri dedi;
-Annemin öldüğü anı unutmak isterdim.
Bir diğeri;
– Sevdiği kadını tanıdığı anı tercih etti.
Bazıları;
-İlk sevgilimden ayrıldığım gün çok hüzünlenmiştim,  galiba o an dedi.
Birisi;
-Ameliyat olduğum gün dedi.
Bir başkası;
-Sanala ilk geldiğim zaman birisine özelde yazacağıma, kendi nickimi tablamışım onu dedi.
Bir userde;
-Duygu sömürüsü olacak ama unutmak istediğim benim için çok önemli olan ses tellerimden ameliyat dedi.
Bir bayan arkadaş;
-Oğlum hariç hepsini dedi.
Yine bir bayan arkadaş;
-Bir yıl söyledi.
Hemen hemen hiç birisi olmadı çünkü; bunların hepsi hayatını etkileyen cevaplar ve şuan istesede aslında unutulmaması gereken şeyler.

Seviyeli Sohbet Ortamı

Seviyeli Sohbet Ortamı

 

Her zaman her istediğini unutman gerektiğini sanma

Bu biraz uzun bir başlık oldu fakat insan bazen hep bir şeyleri unutmak istediğini söyler ama hiç birini unutmaması gerektiğini düşünemez.
Mesela sen sevgili okur sanada sorulsa sohbet ederken ne cevap verirsin?
Güzelce düşün ve cevabını mümkünse bu makale altına yaz. Yok ben sohbetini istiyorum diyorsan hemen www.sohbetimsen.net adresine gel.
Bugünlük hoşçakalın yarın konumuz. Ne unutmak istemezsiniz…

Hoşçakalın.

Yazar: Sadece Sen

Görüntüleme: 1497 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2021

2 Yorumlar
Deniz

Geçmişteki çocukluğumda yaşadığım mutluluğu mahalledeki arkadaşlarla akşam geç saatlere kadar top oynadığımız saklambaç oynadığımız güldüğümüz sevinçlerimizi ve üzüntülerimizi arkadaşlarımızla yaşadığımız o güzel mutlu yılları unutmadım hiç unutmayacağım eskiden ne kadar mutluydu insanlar büyüdükçe sorunlarda hüzünlerde çoğalıyor malesef mutluluklar azalıyor çalıştığım sitede evinde komaya girmiş halde buluşumuzu ambulansla hastaneye götürdükten birkaç gün sonra vefat ettiğini hiç unutmam ALLAH RAHMET EYLESİN ortaokula giderken hasta olan dedemin o son nefesini verirken yaşadığım üzüntüyü hüznü kederi gözümün önünde son nefesini verişini hayata gözlerini nasıl yumduğunu hiç unutamam geçmişte yaşadığım acı hüzünlü bir anılardan biri unutmak istesemde yine de unutamadığım birde yürekten sevdiğim kalbimin sahibi sevdiğim adam eğer gelecekte bana birşey olursa son nefesimde dahi adını dilimden düşürmeyeceğim hayatımın anlamı bir ömür boyu seveceğim sol yanım kalbimin sahibini hiç unutmayacağım

EdA

Sellamlar. Bizi biz yapan elbetteki yaşadıklarımız bazen en kızdığım huyum untmamak kötülüğü acıyı hüzünü yalnızlığımı unutmak cok isterdim. Makler cok güzel güçlü bir yorum emeğine yüreğine sağlık Musty Azad. Bazen bunları unutmak istersem sohbetimsen.net gitip sohbet ediyorum cokkk değerli arkadaşlarla yayın alıyorum iyi geliyor hüzüne ve yalnızlığa. Hiç tanımadığın biri nasılsın diyor ve anlata bilmiyorsun kendini ve kederini sohbet ederken uzaklaşıyor insan herşeyden herkezden. Ailesini bazen üzmemek için ıyiyim diyor insan bu coookkkk yorumcu. Allah hepinizin yüreğine HuZuR versinnn. Sohbetimsen.net gelin beraber unutalım derdi kederi ne dersinizzz.

Cevap bırakın

Referans: Sohbet Siteleri